Спилювання та видалення аварійних дерев - послуги валки частинами

Зрубаємо дерево за 24 години
Якщо ні - повернемо гроші

 

Замовити

Заявка на спилювання дерева

Замовити

Замовити

Что мы предлагаем

Ознайомитися або замовити послуги

Обрізка та кронування дерев

Професійна обрізка дерев, формування крони в найкоротші терміни. Безкоштовний виклик фахівця.

Замовити

Замовити

Замовити

Фігурна стрижка кущів

Сформуємо красиві образи, приберемо після себе залишки. Використовуємо тільки свої інструменти. Вирубка чагарнику входить в спектр наших послуг.

Замовити

Замовити

Замовити

Корчування пнів

Викорчуємо будь пень, використовуємо різні методи - прості і складні, хімічні і механічні. Закопаємо яму після видалення і приберемо залишки.

Замовити

Замовити

Замовити

Наші переваги

Точний розрахунок вартості

На кожен вид робіт складається докладний кошторис. У процесі виконання робіт, вартість не змінюється.

Опыт

Досвід наших співробітників в обрізанні та спилювання дерев від 2 до 10 років

Онлайн трансляція

Весь процес робіт фіксується на фото і відео. Ви завжди зможете контролювати, що відбувається на об'єкті.

Формируем крону

Обрезаем старые ветки

Спиляти дерево в Києві

Спіл аварійних дерев в Києві і вирубка лісу

Даний вид робіт виконується фахівцями «Екосвіт» якісно і акуратно. Ми візьмемося за роботу будь-якої складності, забезпечимо ефективне видалення рослин самих різних розмірів. Співробітники компанії готові до оперативного виїзду на ділянку і гарантують виконання завдання в найкоротші терміни.

Приберемо сміття після себе

Ми можемо не тільки спиляти аварійне дерево, але також надамо послуги з вивезення залишків і прибирання території після проведення робіт. Ці операції можна замовити відразу при оформленні заявки або ж додатково. Фірма забезпечить потрібну техніку, робочий персонал і знаряддя праці. Всі послуги оплачуються відповідно до тарифів, остаточний бюджет затверджується з клієнтом особисто.
Кронирование деревьев в Киеве

Компанія «Екосвіт» готова виконати навіть найскладніші замовлення по видаленню непотрібних насаджень, що викликали труднощі у інших фірм. Ми гарантуємо високий рівень організації, професіоналізм співробітників і якісне виконання роботи в найкоротші терміни.

Удаление аварийных деревьев

Видалення аварійних дерев

Компанія ландшафтного дизайну «Екосвіт» готова надати весь комплекс послуг по догляду та облагородження ділянок. Замовити можна і видалення аварійних дерев в Києві, також можливий виїзд на об'єкт в місті Ірпінь і навіть в інші області України. Ми обережно приберемо пошкоджені, хворі або близькі до падіння рослини з найменшим ризиком ушкоджень для інших об'єктів. А так же проведемо вирубку лісу (лісу - українською мовою) в короткі терміни із залученням необхідних людей.

При оформленні заявки на наші послуги в інших регіонах, ми звертаємо увагу на обсяг робіт. Компанія завжди йде назустріч клієнту, співробітники можуть запропонувати взаємовигідні умови. Всі деталі можна обговорити з менеджерами компанії.

Замовити видалення

Замовити

Замовити

Гарантія повернення

Ландшафтные работы

Повернемо 100% витрачених коштів

На свої роботи ми даємо 100% гарантію повернення грошей у разі порушення термінів виконання робіт.

Якщо ми домовилися про рядках виконання робіт і з якоїсь причини не встигли в рядки, то ви можете скористатися гарантією.

І хоча такий варіант малоймовірний, думаємо, вам приємно усвідомлювати, що ви захищені.

Перейти до замовлення

Замовити

Замовити

Формування крони

Серед можливостей фірми можна вибрати також послуги з формування крони. Ми готові провести ці роботи на будь-яких насадженнях - плодових, декоративних, великих або маленьких.

Видалення і кронування дерев проводиться найчастіше навесні. Але в разі аварії чи в разі гострої необхідності, співробітники підберуть комфортний спосіб вирішення завдання в будь-який час.

услуги по формировании кроны

Залучення спецтехніки

Аренда автовышки киев

Якщо кронування та видалення дерев вимагає залучення спецтехніки або додаткового персоналу, то компанія може забезпечити їх присутність на ділянці. Можливо замовити викорчовування пнів і облагороджування місця (розрівнювання грунту, прибирання сміття, укладання дерну). Вартість додаткових процесів узгоджується окремо. Ми готові взятися за видалення дерев в Києві або Київській області в будь-якій кількості. Розглянемо будь-які заявки на співпрацю, запропонуємо зручні шляхи вирішення завдання.

Послуги: сплювання дерев в Києві і області

сплювання дерев

Ми можемо спиляти дерева на ділянці в будь-який зручний для клієнта час. Наші співробітники допоможуть розумно організувати роботу або навіть повністю візьмуть її на себе:

  • розробимо план видалення найбільш комфортним і безпечним шляхом,
  • підберемо потрібну техніку і знаряддя,
  • звалимо, разрежем на частини і приберемо залишки з ділянки.

Спиляти дерево на ділянці швидко і обережно завжди готові співробітники «Екосвіт». Застосувати ці заходи можна як до зайвих, так і до хворих, аварійним або відумерлою насадженням. Професіоналізм і досвідченість наших працівників дозволять підібрати найбільш прості і зручні способи спила в кожному конкретному випадку. Для великих рослин або в умовах важкого доступу можлива валка дерев частинами. Це дозволить убезпечити інші насадження або споруди на ділянці.

Замовити послуги по спиляли дерева можуть жителі будь-якого населеного пункту країни. Всі деталі і ціна обговорюються з менеджерами компанії при оформленні заявки на проведення робіт.

Замовити

Замовити

Замовити

Відповіді на популярні питання

Оплачувати потрібно до початку робіт або після?

Після того як ми з Вами домовляємося про вартість і стверджуємо кошторис, ми приступаємо до виконання своєї роботи. Оплата здійснюється частинами в міру виконання робіт.

Чи можу я оплатити замовлення через картку ПриватБанку?

Так

Чи приймаєте ви безготівковий розрахунок?

Так

2016-06-20 14:54:23
ЭкомирКиев, Киевская область +38 097 795 08 66+38 066 616 46 59+38 093 100 46 16