Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Газон - декоративна газонна трава під ключ

Газон - декоративна газонна трава під ключ

Газон в Києві

Газон в Києві

Газон - декоративна газонна трава під ключ

У нас можна замовити організацію газонів і догляд за ними. Своєчасно і якісно виконаємо всі послуги з обслуговування, розробимо взаємовигідні умови співпраці. Надамо техніку та витратні матеріали, беремося за складні і нестандартні об'єкти, навіть якщо від них відмовилися інші.

рулонний газон
Рулонний газон Завезем грунт, розробимо дренаж і укладемо рулонне покриття, забезпечимо сезонний догляд і ремонт. Допоможемо купити матеріал, гарантуємо якість виконаної роботи.
Посівний газон
Посівний газон ЗНадамо якісне насіння і техніку. Посіємо трави на ділянці будь-якого розміру, забезпечимо своєчасний професійний догляд, включаючи всі сезонні операції.
Стрижка газону
Стрижка газону Розробимо графік стрижки індивідуально для кожного покриття. Виконаємо всі роботи в срок, надамо персонал і техніку. Додатково приберемо і вивеземо скошену траву.
Підживлення газону
Підживлення газону Проведемо сезонну підгодівлю, розробимо графік внесення, підберемо концентрацію і комплекс добрив. Забезпечимо технікою, приймаємо замовлення на будь-які обсяги роботи.
Боротьба з буряном
Боротьба з бур'яном Організуємо боротьбу з бур'янами за допомогою механічного та хімічного впливу. Забезпечимо персоналом, інструментами та препаратами, окультуримо ділянку після робіт.
Підготовка газону до зими
Підготовка газону до зими Розробимо і проведемо комплекс необхідних заходів - від останньої стрижки, добрива і до мульчування, щоб підготувати покриття до зими. Надамо матеріали і техніку.
Сезонне добриво газону
Сезонне добриво газону Навесні після сходження снігу і восени перед настанням морозів забезпечимо швидке внесення добрив. Підберемо потрібний комплекс, додатково удобрити покриття влітку. Ми будемо раді допомогти.

Декоративна трава на присадибній ділянці, в саду, в парку чи сквері, викликає непереборне бажання роззутися і пройтися по ній босоніж як в дитинстві. Соковита зелень створює відчуття свіжості, підкреслює красу ландшафтного дизайну і найкращим чином облагороджує територію, будь це приватна, міська чи комерційна зона.

Найпопулярнішим і сучасним способом створення зеленого газону є укладання готових трав'яних килимів. Рулонний газон в Києві пропонують безліч магазинів, але компанія «Екосвіт» надає послуги з укладання газонів, професійної підготовки грунту, планування необхідних заходів для цього процесу.

Крім того, фірма бере на себе питання вибору і закупівлі матеріалу за цінами нижче ринкових, завдяки чому співпраця з нами - це гарантія якісного виконання і економічної вигоди.

Укладання рулонних газонів

Укладання газонів

Новий газон можна посіяти, попередньо підготувавши грунт або укласти, використовуючи готовий рулонний матеріал. Який би спосіб створення зеленого полотна не вибрав власник, перед тим як створити газон важливим заходом є підготовка ділянки. Цю місію слід довірити професіоналам.

Наша компанія займається озелененням територій не перший рік, ми знаємо, як професійно організувати систему поливу, підготувати грунт, створити план ландшафтного дизайну.

Рулонний газон, укладка якого вимагає наявності знань і практичних навичок, виконується за допомогою спеціальної техніки, тому навіть впевнений в собі садівник, вважатиме за краще передати справу в руки фахівців. Це процес трудомісткий і кропіткий, вимагає точного дотримання технології і подальшого догляду.

Від професійного вибору матеріалу, а також скоригованої роботи команди, залежить життєвий цикл, краса і приживлюваність трави. Розберемося з тим, що ж таке рулонний газон і як його класифікують.

Рулонний газон

Трава, в подальшому загорнута в рулони, вирощується на полях. Потім її зрізують, отримуючи смуги 30-40 см шириною і 2-5 см завтовшки. Такий матеріал являє собою кореневу систему, грунт і пророслу траву. Всі звикли називати цей матеріал рулонним, але правильніше буде назвати його «зрілим» або «готовим».

Засіяний на полях дерен є густе і рівне покриття. Рулонна трава, ціна якої на порядок вище насіння для самостійного посіву, повинна мати насичений відтінок, життєздатність, відсутність бур'янів.

Як і при посіві, в рулонному матеріалі присутній не один сорт трави. Українські газони включають в себе суміш з тонконога лугового і червоною овсяніци - трав, які найкраще акліматизуються в нашій країні.

У складах також присутній багаторічний райграс - швидко зростаючий сорт. Існує кілька видів газонів, які ми розглянемо далі.

Універсальний

Трава газонна універсальна - найпоширеніший вид зеленого покриття. Цей тип використовують в садах, міських скверах і парках на ділянках житлових будівель.

Цей вид має стійкість до витоптування, тому його нерідко застосовують для зони відпочинку.

Суміш трав, яку використовують для цього підвиду, має наступні переваги:

Газон и сад

  • несприйнятлива до опадів, морозів або жаркого сонця;
  • стійка перед механічними діями;
  • насичений відтінок;
  • виживання;
  • не "примхлива" по частині добрив;
  • стійка перед захворюваннями (випрівання, іржі, плямистості).

Саме цей вид укладають на дитячих майданчиках, шкільних подвір'ях і в приватних садах. Догляд за травою здійснюватись за допомогою заміни верхнього шару рослинності разом з грунтом. Знімаючи 5-10 см, додають свіжий дерен, розпушують і удобрюють ґрунт. Якщо територія відрізняється піщаним ґрунтом, виникає необхідність у додатковій затримці вологи, для цього в грунт додають торф і глину.

Газон спортивний

Як вже зрозуміло з назви, даний вид використовується для покриття на спортивних майданчиках. Тому суміщ трав для цього виду беруть виключно зносостійку: райграс і тонконіг. На таких газонах грають в теніс і футбол. Грунт матеріалу повинен мати еластичні якості, а також високу міцність і стійкість перед розривами. Але навіть якісний спортивний газон вимагає регулярного догляду.

Партерний

Партерний газон створює ландшафтний дизайн: його прийнято вважати виключно декоративним полотном, тому стелять покриття у прибудинкових територіях, близько алей, тобто в місцях, не призначених для ходьби.

Виглядає таке покриття красиво, але має експлуатаційні недоліки:

Клумба

  • примхливість в догляді;
  • невисока стійкість до витоптування;
  • відсутність зростання в тінистих умовах і вологого грунту.

Однак за умови, що грунт не перезволожений і поверхня поглинає достатню кількість сонця, газон буде мати рівний килим оксамитової низької травички і однорідний, насичений відтінок.

Тіньовий

Такі види газонного покриття використовують на ділянках, які знаходяться постійно в тіні, або хочаб більшу частину часу. До таких місць належить сад з великою кількістю розлогих дерев та в міських лісопаркових зонах.

Спеціальна травосуміш, яку використовують при створенні полотен, стійка перед високою вологістю і не потребує сонячних ванн. Також перевага даного виду - повільне зростання, за рахунок чого догляд не включає в себе часті стрижки.

Рулонний газон все ж потребує догляду, тому стрижка проводитися один раз на місяць, а для того, щоб коренева система дихала, періодично проводитися аерація.

Важливо! Щоб не допустити перезволоження грунту, полив проводиться вкрай обережно, попередньо діагностуючи стан грунту.

Підготовка до посіву

Подготовка участка

Якщо нема бажання замовляти настил готового газону, багато хто задається питанням «як посадити газон?» Не залишимо без уваги і цей спосіб самостійного вирощування низькорослої трави. Насамперед, ще до вибору травосуміші, фахівці готують грунт. Це важливий процес, інакше насіння може не прижитися або почати проростати нерівномірно.

Ділянка забирається від сміття, видаляються бур'яни і зайва рослинність. Якщо грунт перезволожений створюється дренаж. Грунт перекопується не менше ніж на 25 см в глибину - це дозволить позбутися від кореневої системи бур'янів. Потім земля вирівнюється, трамбується і посипається рослинним ґрунтом, приблизно в 10 см.

Важливо! Щоб Такі роботи організовуються в суху погоду. Якщо в подальшому планується установка автоматичної системи поливу, проводити її потрібно до того як вирівнюється грунт.

Після того, як грунт підготовлений, її залишають у спокої на два тижні: за цей час грунт просідає, і крізь нього пробиваються виживший бур'яни. Бур'ян прополюють, а поверхня знову розрівнюють і ущільнюють, залишають ще на тиждень. Тільки після цього починають посів.

Посів газону

Передбачається, що за час підготовки дерену були обрані травосмеси. Для настилу не використовують чистий сорт однієї трави, оскільки кожен сорт доповнює один одного характеристиками, підвищуючи експлуатаційні якості. Вибір суміші відбувається з урахуванням особливостей грунту, умов пророщування, клімату і звичайно призначення газону.

Про види за призначенням ми говорили вище, не дивлячись на те, що ми розглядали готові газони, вони були пророщені з таких же травосумішей, які доступні для посіву. Як бачите, в розрахунок беруть багато факторів, тому підібрати і купити травосуміш краще фахівцю.

«Екосвіт» може похвалитися великим багажем знань і професійних навичок в цій галузі, а також співпрацею з перевіреними постачальниками травосумішей і «зрілих» газонів, що дозволяє нам закуповувати сировину для наших клієнтів по вкрай вигідними цінами.

Безпосередньо за день, перед тим як садити насіння, грунт добре зволожують поливом. Вода повинна надійти в глибину не менше 20 см. У день посадки, в грунт вносять мінеральні добрива.

Важливо! Посів організують тільки в безвітряну і суху погоду, коли грунт достатньо прогрітий.

Як доглядати за газонами

Догляд за газоном влітку - найактивніший.

Він включає в себе:

Догляд за газоном

Догляд за газоном

  • полив;
  • стрижку;
  • підгодівлю;
  • аерацію;
  • боротьбу з шкідниками та хворобами.

Якщо це рулонний вид, першу стрижку проводять вже через пару тижнів з моменту укладання. Графік подальшої стрижки рулонного і посівного газону залежить від бажаної висоти килима. Частота поливу залежить і від типу трави і від погодних умов.

Перший тиждень після укладання або посіву супроводжується щоденним поливом. Цей захід проводитиметься рано вранці або ввечері. Далі, полив проводитися в міру висихання грунту, в жарку пору 2-3 рази в тиждень, в прохолодне або дощове літо 1 раз в 10-14 днів.

Влітку, зелений «килим» потребує підгодівлі калієм, азотом і фосфором. Щоб запобігти навалу шкідників і захворювання трави, використовуються засоби захисту рослин, наприклад, фунгіциди.

Їх вибір також залежить від типу травосуміші, грунту і кліматичних умов. Препарати захищають газон від шкідників, а також грибкових захворювань, таких як снігова пліснява, фузаріоз та інші.

Послуги з укладання, посіву і догляду в Києві

Ялина, клумба і зелений килим

Укладання газону, ціна якої доступна і абсолютно виправдана, проводить компанія «Екосвіт». Ми не тільки візьмемо на себе агротехнічну частина, але дамо рекомендації по вибору якісної, багаторічної газонної трави, в залежності від побажань клієнта і особливостей території, закупимо матеріал за найвигіднішою ціною виробника, а за бажанням забезпечимо професійний і систематичний догляд за вашим газоном.