Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Підготовка саду та газону до зими, догляд за ґрунтом перед зимою

Підготовка саду та газону до зими, догляд за ґрунтом перед зимою

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Компанія «Екосвіт» допоможе якісно організувати догляд за газоном перед зимою. Фахівці компанії підберуть комплекс необхідних робіт, забезпечать їх своєчасне проведення та нададуть спеціалізовану техніку, знаряддя праці або робочий персонал.

За попереднім погодженням, ми можемо вжити додаткових заходів, спрямованих на оптимізацію процесу підготовки покриття газону, таких як прибирання та вивезення сміття або скошеної маси, окультурення садових насаджень або облагородження всієї ділянки. Вартість таких послуг обговорюється додатково.

Компанія приймає замовлення на виконання робіт у будь-якому населеному пункті країни. Можливість виїзду фахівців компанії на об'єкт обговорюється окремо. Вартість послуг залежить від обсягу робіт і територіального розташування ділянки. Всі деталі обов'язково попередньо обговорюються з клієнтом. Відповідальне ставлення до організації та проведення робіт - одна з головних якостей компанії «Екосвіт».

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Підберемо комплекс необхідних заходів

Наші фахівці добре знають, як підготувати газон до зими в Києві, Київській області та будь-якому іншому регіоні країни. Незважаючи на те, що технологія підготовки приблизно однакова, вона все ж таки значною мірою залежить від кліматичних умов конкретного регіону. Тому терміни проведення робіт встановлюються обов'язково з урахуванням цих факторів. Незалежно від типу покриття газону, його підготовка до зимового періоду повинна включати наступні заходи:

  • останню стрижку,
  • внесення добрив - підбирається комплекс фосфатно-калійних добрив,
  • аерацію - дозволяє попередити утворення крижаної кірки, забезпечує надходження повітря до кореневої системи трав,
  • мульчування - дозволяє знизити ризик перезволоження ділянки (одна з головних причин хворобливого стану газону), поліпшити родючість.

Аерація

При цьому строки проведення робіт можуть варіюватися залежно від погодних умов та кліматичної зони. Наприклад, остання стрижка газону проводиться в період з середини вересня і до середини жовтня.

Підготовка ґрунту до зими також входить в спектр наших послуг. Такі заходи, як внесення добрив, аерація і мульчування, перш за все, спрямовані на поліпшення родючості ґрунту. Фахівці нашої компанії допоможуть з вибором потрібних матеріалів та організують їх доставку за попереднім погодженням з клієнтом.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Виконаємо всі види робіт, позбавивши клієнтів від цих турбот

У нас можна замовити всі види робіт з окультурення ділянки. Нерідко під час сезонного обслуговування газону, необхідно також підготувати сад до зими - обрізати рослини, облагородити композиції, прибрати сміття. Працівники компанії виконають всі необхідні роботи своєчасно та якісно, а також забезпечать насадженням комфортні умови зимівлі.

Ми не тільки можемо окультурити газон, а й підготувати до зими всю ділянку, позбавивши клієнтів від зайвого клопоту. Компанія надає послуги на всій території України, в Києві та Київській області, включаючи місто Ірпінь. Ми гарантуємо відмінний результат виконаних робіт незалежно від їх обсягу. Наші працівники можуть підібрати найоптимальніші методи виконання замовлення з урахуванням бюджету кожного клієнта.

Робочі фото