Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Боротьба з бур'янами на газоні: очистимо ділянку від бур'янів

Боротьба з бур'янами на газоні: очистимо ділянку від бур'янів

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Очистити ділянку від бур'янів швидко та ефективно допоможуть фахівці нашої компанії. Ми можемо виконати всі необхідні роботи в обумовлений термін та за доступними цінами, незалежно від площі об'єкта та ступеня його засміченості бур'янами.

Боротьба з бур'янами може проводитися за допомогою хімічних засобів або механічної обробки. Компанія забезпечить робочий процес всіма необхідними матеріалами, технікою, а також професіоналами своєї справи.

Хімічні методи знищення бур'янів передбачають внесення спеціальних пестицидів, спектр дії яких може бути широким (діє на кілька видів трав) або вузькоспрямованим (для одного виду бур'янів).

Фахівці нашої компанії допоможуть правильно підібрати гербіциди для боротьби з відповідними бур'янами, а також доставлять їх на ділянку замовника в межах Києва або міста Ірпінь. При виборі хімічного засобу враховуються всі види культурних трав, що утворюють покриття газону. Також ми допоможемо розрахувати оптимальну дозу внесення гербіцидів з урахуванням рівня засміченості території бур'янами. Замовити додаткові послуги можна як при оформленні заявки на послуги, так і в процесі роботи. Плата за такі послуги нараховується окремо.

Ми можемо організувати ефективну боротьбу з бур'янами на газонах як в межах Київської області, так і в будь-якому іншому регіоні України. Наші співробітники з радістю приймуть і розглянуть кожне замовлення. Виїзди на далекі відстані узгоджуються з урахуванням обсягу роботи. Всі деталі замовлення та вартість послуг оговорюються з кожним клієнтом індивідуально.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Хімічні методи боротьби з бур'янами

Гербіциди

Хімічна боротьба з бур'янами передбачає обробку покриття газону спеціальними фіто-фармакологічними препаратами - гербіцидами. Так називається група пестицидів, спрямована на знищення бур'янів.

Гербіциди бувають як комплексної, так і вузькоспрямованої дії. Хімічні речовини підбираються з урахуванням видів бур'янів і сортів культурних трав.

Відразу варто відзначити, що пестициди є значно ефективнішим засобом боротьби з бур'янами, ніж бабусин метод. Гербіциди не лише безпосередньо впливають на шкідливі рослини, але також перешкоджають їх подальшому розвитку та повторному проростанню. Проникаючи в усі органи рослини (листя, стебло, коріння), хімічні речовини знищують бур'ян зсередини.

Наші співробітники допоможуть придбати необхідні пестициди. Досвід і професіоналізм наших фахівців дозволяють підібрати найбільш ефективні хімічні методи боротьби з бур'янами без шкоди для культурних видів трав.

Хімічні методи боротьби з бур'янами передбачають залучення додаткового обладнання, професійних робітників і спецтехніки (якщо газон займає велику площу) - компанія «Екосвіт» зможе забезпечити вас усім необхідним. Ми можемо надати потрібні хімікати та організувати процес обробки газону відповідно до технології боротьби з бур'янами.

Заходи боротьби з бур'янами

Видалення пророслої трави

Запобіжні заходи боротьби з бур'янами включають:

  • використання якісного очищеного посівного матеріалу,
  • механічний вплив на пророслі бур'яни,
  • застосування агротехнічної обробки ґрунтів перед посівом.

Усі ці методи спрямовані на регулювання популяції і розмноження бур'янів.

Наші співробітники підберуть найоптимальніші агротехнічні заходи боротьби з бур'янами з урахуванням особливостей кожної ділянки, включаючи оранку або розпушування ділянки, культивацію (спецтехнікою або вручну). Головна перевага цих заходів полягає в їх універсальному та абсолютно екологічному характері.

На відміну від хімікатів, агротехнічні методи боротьби з бур'янами не завдають жодної шкоди ґрунту. Також немає ніяких ризиків для здоров'я людей та тварин. Агротехнічні методи однаково ефективні для всіх типів бур'янів.

Ми підберемо найоптимальніші біологічні методи боротьби з бур'янами та необхідну тривалість та інтенсивність впливу хімічних речовин, які допоможуть очистити газон від шкідливої рослинності. При виборі методів знищення бур'яну враховуються також побажання клієнта. Наші менеджери нададуть необхідну консультацію та узгодять всі деталі, перш ніж приступити до виконання замовлення.

Робочі фото