Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Внесення добрив до газону: догляд за травою навесні, влітку і восени

Внесення добрив до газону: догляд за травою навесні, влітку і восени

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Ми допоможемо підібрати, купити й доставити добрива для газону в Києві, Київській області або будь-якому іншому регіоні країни, а також своєчасно і правильно їх внести. Компанія «Екосвіт» готова запропонувати свої послуги з облагороджування найрізноманітніших типів покриттів. Наші фахівці допоможуть розробити режим удобрення, підберуть потрібне дозування та типи, що найкраще підходять для кожного сезону.

Можливості фірми дозволяють залучити до процесу всю необхідну техніку, агрегати і пристосування. На невеликих ділянках можливе внесення добрив вручну. Також допоможемо доставити добрива на ділянку та перемістити їх безпосередньо на об'єкт. Наші працівники забезпечать своєчасне внесення добрив до газону навесні або восени, а також дотримання технології процесу. Саме це є запорукою ефективності заходів з поліпшення якості травостою. Вартість послуг встановлюється в кожному випадку окремо.

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Удобрення газону восени

Перша стрижка після зимівлі

Сезонне внесення добрив поширюється також на осінній період. На відміну від весняних робіт, які розраховані на відновлення та стимуляцію вегетації рослин, осінні заходи дозволяють підготувати траву до зими.

Своєчасне внесення добрив забезпечує достатнє харчування кореневої системи рослин, поліпшує її стійкість до низьких температур і дозволяє зберегти життєздатність рослин.

Підбирати комплекс добрив необхідно за його складом. Якщо планується внесення добрив восени, в складі добрив повинен переважати фосфат і калій, навесні ж краще віддати перевагу азоту. Професіоналізм наших співробітників дозволить підібрати правильні добрива для внесення. Ми також можемо надати детальну консультацію кожному клієнту.

Ми підберемо найоптимальніший графік і час внесення добрив для кожної ділянки. Зазвичай великий вплив на визначення режиму удобрення мають погодні умови та клімат.

Осіннє внесення добрив потрібно планувати таким чином, щоб встигнути зробити це до настання заморозків, до початку періоду спокою у рослин, після останньої стрижки. Наші фахівці забезпечать якісне та послідовне виконання робіт з урахуванням погодних умов і стану рослинного покриву ділянки.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Внесення добрив до газону влітку

Внесення добрив влітку також є одним із заходів з обслуговування газонів. Замовити послугу в компанії «Екосвіт» можна заздалегідь, ще до настання спеки. Ми розробимо оптимальний план внесення добрив з урахуванням особливостей газону.

Частота та регулярність внесення залежить від стану рослин:

1 внесення кожні 7-10 днів або кожні 2-3 тижні. Головним орієнтиром виступає зовнішній вигляд самого газону. Внесення добрив необхідно проводити після стрижки, за умови достатньої зволоженості ґрунту.

Співробітники компанії «Екосвіт» підберуть необхідні комплексні добрива для трави, визначать найоптимальнішу концентрацію та забезпечать своєчасе виконання робіт для кожного типу газону. Внесення добрива можна проводити вручну або із застосуванням техніки, якщо дозволяє площа об'єкта. Ми забезпечимо присутність необхідних агрегатів, знарядь праці і робочого персоналу для якісного та рівномірного удобрення газону.

Вичісування

Компанія «Екосвіт» візьметься за виконання найрізноманітніших сезонних робіт з обслуговування трав'яних покриттів. Догляд за газоном ранньою весною в місті Ірпінь або будь-якому іншому місті в Україні включає декілька послідовних процесів:

  • стрижку,
  • вичісування,
  • внесення комплексу поживних речовин.

За попередньою домовленістю із замовником ми також організуємо прибирання території, вивіз сміття та скошеної трави з території клієнта. Ми також допоможемо підібрати добрива для газону, які найкраще підходять для підживлення ґрунту навесні, восени або у літній період, а також допоможемо розрахувати необхідну концентрацію і графік їх внесення.

Вартість кожної послуги може варіюватися в залежності від обсягу робіт. Більш детально уточнити інформацію можна у менеджерів компанії «Екосвіт».

Робочі фото