Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Установка і обслуговування систем зрошення і автополива в Києві

Установка і обслуговування систем зрошення і автополива в Києві

Установка і обслуговування систем зрошення і автополива

автополив

Установка і обслуговування систем зрошення і автополива в Києві

Свої послуги по налаштуванню і обслуговуванню різних систем поливу в Києві та місті Ірпінь пропонує наша компанія - «Екосвіт». Очищення, ремонт, розміщення на ділянці, підготовка до сезонних робіт або до зими - ми виконаємо поставлене завдання в оптимально стислі терміни і на взаємовигідних умовах.

Автополив газону
Полив газону Здійснюємо регулярний полив вашого газону та комплексне обслуговування. Гарантуємо, що ваш газон завжди буде зеленим і красивим. Навіть взимку. Безкоштовні консультації за телефоном.
Система капельного полива
Система крапельного поливу Організуємо і налаштуємо систему крапельного поливу. Проведемо тестові запуски системи та обслуговування системи після установки. Косультаціі і виклик фахівця - безкоштовний.
Системи автоматичного поливу
Системи автоматичного поливуВстановимо і налаштуємо системи автоматичного поливу. Проводимо гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт систем. Консультації по телефону безкоштовні.

Фахівці компанії завжди готові реалізувати побажання або прохання клієнтів. Ми зможемо забезпечити все для поливу, включаючи витратні матеріали і навіть організувати сам процес зволоження газону, саду або клумб. У разі необхідності, наші співробітники допоможуть вибрати оптимально продуктивну установку виходячи з розмірів ділянки. Більш детально ознайомитися з переліком сервісних послуг з догляду та обслуговування зрошувальних систем можна в правому меню знизу або вище натиснувши на іконку. Всі додаткові роботи оплачуються згідно з розцінками компанії.

У будь-який час і завжди якісно

Замовити автополив або догляд за системами можуть жителі столиці, Київської області та інших населених пунктів України. Ми візьмемо до уваги всі пропозиції про співпрацю, незалежно від розташування об'єкта. При узгодженні умов можливого виїзду враховуються обсяг і ступінь складності робіт.

Автоматична система поливу

Досвід і майстерність наших співробітників забезпечує можливість гарантії щасливого кінця при вирішенні поставленого завдання. Ми інформовані про принцип дії і пристрій сучасних поливальних систем. Незалежно від ступеня складності поломки, співробітники компанії докладуть усіх зусиль, щоб налагодити установки. Можна також замовити сервісне обслуговування систем крапельного поливу застарілої модифікації. По можливості, ми підберемо оптимальні шляхи вирішення завдання.

Оформити заявку на послуги компанії «Екосвіт» можна в будь-який час. Фахівці готові на першу вимогу або в обумовлений день виїхати на об'єкт для усунення неполадок, підготовки систем зрошення до сезонних робіт або зими.

При необхідності ми забезпечимо додаткові ручна праця, матеріали і всі необхідні технічні пристосування. Узгодження вартості здійснюється з урахуванням обсягу і типу роботи.