Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Планування земельної ділянки в Києві та області | Розчищення ділянки - вартість

Планування земельної ділянки в Києві та області | Розчищення ділянки - вартість

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Наші переваги

Безкоштовний виїзд фахівця

Викликайте нашого майстра на об'єкт для точної оцінки

Мінімальні ціни

Виставляємо мінімальні ціни на замовлення не залежно від клієнта

Прозорість і доступність

Пояснюємо за що, в якому розмірі і чому виконується оплата

Комплексний підхід

Виконуємо всі необхідні роботи, вам не варто турбуватися про що то ще

Якщо ви вирішили зайнятися благоустроєм та плануванням власної ділянки, то кращим рішенням буде звернутися до фахівців з ландшафтного дизайну. Компанія «Екосвіт» готова надати професійну консультацію і якісно виконану роботу з планування ділянок будь-якої площі і форми для жителів України, а зокрема Києва і його області.

Роботи які ми зробимо для Вас

  • Сплануємо (вирівняємо) ділянку
  • Приберемо старі або непотрібні дерева
  • Завеземо грунт, щебінь, будь-які породи
  • Викорчуємо пні і наведемо лад

Наведемо вашу ділянку в належний вигляд

Планування ділянки - це одна з першорядних завдань в ландшафтному дизайні. Головна мета - домогтися гармонійного поєднання інфраструктури з зеленими насадженнями та художніми деталями.

Увага ландшафтних дизайнерів і фахівців із земляних робіт приділяється практичним кожної дрібниці, від рельєфу і геометричних розмірів ділянки, до його розташування щодо сторін світла та напрямку вітру. Всі ці, здавалося б, незначні параметри впливають на подальшу експлуатацію території та зручність господарів.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Як ми працюємо

Викликаєте фахівця на місце

Наші фахівці виїжджають на місце безкоштовно, тільки так можна сказати точну вартість робіт

Оцениваем фронт работ

Пояснюємо за що ви платите, що отримаєте в результаті, знаходимо кращий варіант по співвідношенню ціна & якість

Домовляємося за ціною

Завжди відкриті до діалогу і взаєморозуміння

Вносите передоплату, після початку робіт

Якщо ваш замовлення щодо на невелику суму, оплачуєте після виконання робіт

Чи приймаєте роботу

Приїжджаєте на ділянку, приймаєте нашу роботу, якщо вам подобається то переходимо до розрахунку

Оплачуєте

Оплачуєте залишок або всю суму, за бажанням залишаєте відгук

 

Приклади планування землі в залежності від площі ділянки

Якщо ваша ділянка досить невеликих розмірів, то важливо зробити цю невелику за площею територію максимально зручною для відпочинку і роботи. Планування земельної ділянки на 5-6 соток вимагає ретельного опрацювання. В першу чергу враховується рельєф місцевості, форма, а також існуючі будівлі і дерева. Наявність гір, ярів, річок або озер внесуть свої корективи в проект. Наприклад, підвищений рівень грунтових вод вимагає дренажу ділянки, а піщані ґрунти - завезення родючих грунтів.

Наші фахівці виконують планування так, щоб гармонійно поєднати всі зони: житлова, господарська, сад-город та зона відпочинку. Планування ділянки землі проводиться з урахуванням всіх ваших побажань і потреб. Але існують деякі правила, яких варто дотримуватися:

Планування ділянки - будинок

Житлова забудова - це головний об'єкт дачної ділянки. Саме від неї починаються роботи щодо зонування. Якщо планується вирощування овочів і фруктів, то до уваги береться тінь, яку залишає будівля. Важливо, щоб зона саду і городу не знаходилась в її радіусі та отримувала достатньо сонячного світла. Розташування будинку в кутку дасть можливість максимально ефективно задіяти іншу частину землі.

Територія для відпочинку може успішно пов'язувати між собою всі інші зони. Якщо ділянка не буде використовуватися в якості городу, то практично весь вільний простір залишається для облаштування зони відпочинку. На ній можна розташувати невеликий дитячий майданчик, альтанку і барбекю. При необхідності ми виконаємо озеленення ділянки, посадку рослин, плодових дерев, розглянемо варіант зведення декоративних художніх елементів.

Територія для відпочинку
Господарські будівлі

Господарські будівлі розташовують в глибині, щоб вони звертали якомога менше уваги. При необхідності їх можна захистити живоплотом або декорувати рослинами. Туалети і компостні ями плануються з урахуванням рози вітрів на максимально віддаляють від житлової забудови.

Створення затишку на великих площах

Планування земельної ділянки великих площ 10, 12, 15 і 20 соток дає більше можливостей для реалізації ідей ландшафтного дизайну. На територіях такої площі можна вибудувати баню або сауну, водоспад, штучний ставок або озеро, альпійську гірку, басейн або спортивний майданчик. Все це об'єднується в єдину композицію стежками, які викладаються з матеріалів які максимально підходять до загального настрою і дизайну ділянки.

Якщо ви хочете упорядкувати територію біля свого будинку і проживаєте в місті Ірпінь та інших населених пунктах Київської області, то компанія «Екосвіт-Україна» готова вам запропонувати свої послуги на кращих умовах. Ми виконуємо повний збір даних про територію, планування та дизайн садових ділянок. Результат нашої роботи вас обов'язково порадує!