Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Посадка декоративних кущів які цвітуть навесні та восени

Посадка декоративних кущів які цвітуть навесні та восени

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Посадка кущів є одним з найважливіших моментів для визначення архітектурного садового вигляду ділянки. За їх допомогою можна ефектно поділити територію на зони, позначити стратегічні об'єкти (як доріжки або огорожу) та домогтися естетичної завершеності проекту. Яскраві фарби, пишне цвітіння і декоративний вигляд, дозволяють створити об'єм будь-якої пейзажної композиції.

Однак перш ніж садити декоративні кущі потрібно вибрати відповідний вид і правильний спосіб догляду. Довірити трудомісткий і відповідальний процес краще досвідченим фахівцям. Компанія «Екосвіт» надасть будь-які послуги з ландшафтного дизайну не тільки в Києві чи місті Ірпінь, а й по всій Україні. Ми допоможемо розробити проект, підібрати відповідні матеріали для його реалізації таким чином, щоб садова композиція яскраво підкреслила індивідуальність володінь клієнта. Залежно від обсягу замовлення, всі умови співпраці обговорюються при прийомі заявки.

У спектр послуг компанії входить не тільки вибір відповідних і життєздатних декоративних кущів в Києві. Ми можемо взяти на себе вирішення організаційних питань з доставкою саджанців, забезпечення робочого процесу спецтехнікою, прибирання території після здачі проекту, якщо в цьому є потреба. При необхідності ми завжди надамо додаткові послуги, вартість яких узгоджується безпосередньо з замовником.

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Ефектно підкреслимо індивідуальність володінь

Куточок

Закладаючи сад або доповнюючи раніше створений проект, кожен дизайнер розуміє, що посадка декоративних кущів є основною композиції. Більш того, ці насадження відносяться до довговічних рослин, тому важливо підійти до питання їх розміщення з великою відповідальністю.

Фахівці компанії «Екосвіт» готові надати послуги щодо доповнення садових насаджень або ж можуть розробити проект з нуля. Ми підберемо оптимальні та пристосовані до клімату Київської області рослини, які ефектно прикрасять ваші володіння.

Зазвичай посадка ягідних кущів або будь-яких інших здійснюється з метою ефектного зонування території. За допомогою насаджень можна підкреслити стильове сприйняття ділянки, виділити деякі об'єкти і навіть приховати недосконалості. Так, найбільш доцільними місцями розташування є:

  • садові доріжки,
  • територія біля будинку або веранди,
  • зона альтанки, декоративного ставка та інших архітектурно-ландшафтних об'єктів,
  • біля хвіртки, воріт або огорож володінь.

Ретельно підібрані насадження зазвичай розташовуються в місцях, де їх форма і мальовничий зовнішній вигляд вигідно підкреслять форму споруд, існуючих композицій, рельєфу і т.д.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Відповідальний підхід до справи - запорука успішної реалізації проекту

Горщики

Фахівці компанії можуть надати допомогу при виборі відповідних видів рослин. До уваги приймаються всі побажання клієнта. Якщо замовлена, наприклад, посадка плодових кущів, то ми забезпечимо оптимальні за розміром, пишністю, кольоровою гамою та вегетаційнім періодом насадження в потрібній кількості.

Роботи з посадки кущів проводяться навесні, в фазу брунькування або бутонізації (залежить від виду). Ми підберемо міцні та життєздатні рослини, з розвиненою кроною і кореневою системою. Тільки добірні саджанці забезпечать високий відсоток приживлюваності і здатні перетворитися на повноцінний ландшафтний декоративний елемент. Умілий підбір при посадці квітучих кущів, різних за декоративністю, яскравостю фарб і навіть типу крони, насаджень забезпечать оригінальний і цілісний дизайн всієї ділянки.

На випадок, якщо весняна посадка кущів передбачає цикл додаткових робіт, як розмітка, підготовка території (викорчовування старих рослин або пнів, прибирання каміння), вивезення сміття або подальший догляд за рослинами, то усі послуги можна додатково замовити.

Хочете позначити індивідуальність своїх володінь? Ефектно доповнити територію і просто створити додатковий затишок на ділянці? Тоді вже зараз замовте послуги ландшафтного дизайну від компанії «Екосвіт».

Робочі фото