Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Посадка вічнозеленого швидкозростаючого живоплоту

Посадка вічнозеленого швидкозростаючого живоплоту

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Жива огорожа прекрасний варіант, щоб гармонійно вписати огорожу володінь в загальну стильову композицію саду. Мальовничі кущі приховають непоказний пейзаж за межами ділянки, захистять від зовнішнього шуму, сторонніх поглядів або проникнень. Вони послужать ефектним фоном для іншої декоративної рослинності та створять приємну свіжість у дворі в спекотні дні.

Компанія «Екосвіт» надасть послуги з садіння живоплоту самих різних типів і з будь-якого виду рослин. Ми забезпечимо підбір відповідного матеріалу і повний комплекс робіт, пов'язаних з підготовкою ділянки і самих саджанців до посадки. Можна замовити подальший догляд за насадженнями. Всі організаційні питання, аж до залучення спецтехніки та прибирання території після робіт, компанія бере на себе. Розцінки на додаткові послуги затверджуються окремо.

Ми візьмемося за втілення проектів ландшафтного дизайну в Києві, а також в інших містах України. Умови співпраці залежать від обсягу роботи і обговорюються індивідуально з клієнтами.

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Підберемо краще стильове рішення

Для додання ландшафтного дизайну завершеності та стильового наповнення посадка живоплоту - одне з кращих рішень. Вони бувають різних видів і формуються з певних порід декоративних рослин. З огляду на загальну концепцію дизайну та побажання замовника, ми підберемо оптимальне стильове виконання, щоб вигідно підкреслити загальний вигляд створеної композиції.

Фігурна стрижка

Співробітники компанії не тільки втілять задуманий проект у життя, а й допоможуть з вибором найбільш відповідної живої огорожі конкретно для вашої ділянки. Вибираються насадження за кількома критеріями:

  • висоті,
  • морфологічних особливостей - вічнозелені та листопадні,
  • формі - бувають формовані або вільно зростаючі,
  • розташуванню і типу посадки.

Вибір рослин для живої огорожі підходящої висоти залежить від місця їх розташування в першу чергу. Бордюрні, висотою до 1 метра (багато карликові сорти, кущі японської айви і т.д) використовуються для живописного зонування ділянки. Огорожі, до 2 метрів (величезний вибір видів) або стіни, більше 2м (в основному деревні породи - тополя, ялина, липа та ін.) Гармонійно доповнять паркан або навіть можуть повністю його замінити.

Зона комфорту і відпочинку

Якщо побажання клієнта грунтуються на привабливості насаджень цілий рік, то спеціальний рід вічнозелених дерев та кущів для живоплоту (ялівець, ялина, туя та ін.) Забезпечать естетичність композиції в будь-який сезон. Можливо, когось збентежить відсутність динаміки в зміні зовнішнього вигляду рослин протягом року, але така жива огорожа і взимку прекрасно приховує володіння від сторонніх очей, сміття і оживляє загальний пейзаж ділянки.

Цікавим рішенням можуть стати листопадні колючі кущі для живої огорожі. Густолистові породи таких рослин забезпечують ефективний захист від проникнень на ділянку. Їх легко обіграти в комбінованому дизайні, наприклад з вічнозеленими видами, що забезпечить непрозорість насаджень восени або взимку.

Висаджуються кущі різними методами. Можна замовити посадку однопородних рослин або комбінованих. Для додання пейзажної наповненості підбираються різні схеми - одно-, дво- або навіть 3-рядні різнорівневі композиції.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Повний комплекс послуг по догляду та облагородженню

Співробітники компанії «Екосвіт» допоможуть вибрати відповідні рослини для зеленої огорожі відповідно до дизайнерської задумкою і побажань клієнта. У спектр послуг фірми входить також повний комплекс робіт: підготовка місця під посадку (розмітка, викорчовування пнів, завезення ґрунту) або догляд за рослинами (обрізка, підживлення, облагороджування).

Обрізка особливо важлива для швидкозростаючою живоплоту. Своєчасних заходів по формуванню крони забезпечать естетичність насаджень та привнесуть нотку оригінальності в ландшафтну композицію. Цікаво, що саджанцям можуть надаватися абсолютно будь-які обриси, аж до геометричних фігур.

Після завершення всіх робіт, ми зробимо повне прибирання території і проведемо необхідні заходи з облагороджування ділянки. При необхідності, компанія зможе забезпечити додаткові послуги ручної праці або залучення спецтехніки, що узгоджується індивідуально.

Замовити кращі живоплоти від компанії «Екосвіт» в місті Ірпінь або в будь-якому іншому населеному пункті Київської області можна в будь-який момент, незалежно від погодних умов або пори року. Менеджери на дадуть детальну інформацію щодо всіх видів робіт і приймуть замовлення на співпрацю.

Робочі фото