Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Дизайн та догляд, оформлення та створення клумб

Дизайн та догляд, оформлення та створення клумб

Замовити послугу:

Графік роботи
 • с 8.00 до 20.00
 • Без вихідних
 • і святкових
Оплата
 • Готівка
 • ПриватБанк
 • Безготівкові
 

Замовити облаштування клумби в Києві за всіма правилами ландшафтного дизайну та при мінімумі турбот можна у нас на сайті. Компанія «Екосвіт» готова взятися за розробку проектів та їх реалізацію в оптимально короткі терміни. Серед послуг - підготовка ділянки та місця, вибір оформлення, забезпечення саджанців і посадка рослин, а також догляд за ними протягом усього сезону.

На випадок, якщо створення клумб зажадає додаткових матеріалів, ручної праці або участі спецтехніки, в нашій компетенції надати все необхідне. Ми швидко забезпечимо грунт, саджанці або декоративні елементи для оформлення в будь-якому обсязі, організуємо їх переправу та розміщення на ділянці. Ціни на додаткові роботи узгоджуються з клієнтом.

Гарні клумби в нашому виконанні можна замовити клієнтам з усієї України, в тому числі і міста Ірпінь. Ми готові розглянути ваші пропозиції та беремося за виконання роботи в різних обсягах. Вартість дизайну і додаткових послуг обговорюється окремо, з урахуванням масштабності проекту та особливостей співпраці.

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Тонкощі створення живописних композицій

Квітка лотоса

Красиві квіткові клумби послужать ефектною прикрасою ваших володінь, незалежно від їх розмірів та місця локалізації. Розміщення споруд може бути продиктовано як особливостями ділянки, так і бажанням клієнта. При виборі відповідного місця ми обов'язково враховуємо чинники та обговорюємо всі варіанти розташування. Найчастіше розташовуються клумби біля будинку або альтанки, в саду, біля хвіртки або декоративного водоймища, навіть за межами воріт, якщо в цьому є необхідність.

Залежно від особливостей рельєфу, композиції можуть бути самих різних розмірів та форм. Хоча для клумб характерні саме правильні геометричні обриси, ми зможемо створити фігурні або хвилеподібні композиції.

Розробляючи дизайн клумб перед будинком або тих, які будуть розташовуватися в саду, фахівці компанії «Екосвіт» керуються такими правилами, як:

 • цілісність композиції - підбираються рослини, вони можуть бути одного виду або створюються комбінації
 • архітектура - плоскі або підняті, доповнені декоративними елементами,
 • розробка схеми посадки квітів та вибір відповідних видів.

Крім того, можливі варіації на будь-які представлені проекти, клієнт завжди може висловити свої побажання. Ми постараємося втілити їх в життя в найбільш гармонійному вигляді.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Вибираємо кращі матеріали для ефектного оформлення

Ми виконаємо декор клумб в будь-якому стилі або відповідно до побажань замовника. Серед найбільш популярних варіантів - доповнення камінням, галькою, гравієм або навіть нетрадиційними елементами. До останніх можна віднести декоративні бочки або кошики, можливий розгляд інших варіантів. Цікаво виглядають різнокольорові композиції, окремі елементи яких розділяються галькою.

Декоративна огорожа

При оформленні клумб ми приділяємо пильну увагу вибору квітів. Велике розмаїття доступних видів і сортів забезпечує необмежені можливості для творчості наших дизайнерів. Виділити можна основні типи рослин:

 • вічнозелені,
 • квітучі,
 • почвопокривні,
 • зелені декоративні.

Можливо комбіноване розміщення різних видів на одному об'єкті. Оригінально і жваво виглядають об'єднані в єдиній концепції групові та солитерні висадки рослин.

Створення клумби квітучої все літо виконується з урахуванням періодів вегетації та цвітіння кожного виду рослини, їх висоти і кущистості. Асортимент сортів декоративних насаджень просто величезний, вибрати можна при розробці індивідуальної схеми.

Створення клумб в Києві або Київській області можна замовити вже на цей сезон. Ми в будь-який момент готові взятися за виконання поставленого завдання і надати всі необхідні додаткові послуги. За проханням замовника, фахівці компанії забезпечать належний догляд за створеним квітковим панно на протязі всього сезону. Ми також допоможемо організувати підготовку композицій до зими (прибирання відмерлих рослин, укривання багаторічних насаджень) та їх оновлення (підсів, підживлення) по весні. Вартість узгоджується індивідуально при оформленні замовлення.

Робочі фото