Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Створення та оформлення, дизайн та облаштування оригінальних квітників на дачі

Створення та оформлення, дизайн та облаштування оригінальних квітників на дачі

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Розробку оригінального дизайну квітника і послуги з догляду за ним пропонує компанія «Екосвіт». Ми допоможемо не тільки влаштувати квітник, а й підготувати ділянку (розчистити територію, прибрати і вивезти сміття), місце під посадку (завезти грунт, розпушити, окультурити), висіяти та висадити матеріал, а також забезпечимо повноцінний цикл послуг по догляду за насадженнями на протязі усього вегетаційного періоду.

Ми розглянемо всі пропозиції, візьмемося за виконання роботи будь-якого масштабу в різних містах України, включаючи Київ. При необхідності можливе залучення додаткової ручної праці або спеціальної техніки. Роботи проводяться в найкоротші терміни з урахуванням погодних факторів і технології. Всі умови, бюджет і вартість надпланових послуг по влаштуванню квітників обговорюються індивідуально.

Співробітники компанії облаштують ефектні клумби і квітники на будь-якому об'єкті. З огляду на побажання замовника і особливості ділянки, ми підберемо оптимальну схему висадки і сорти рослин, які гармонійно доповнять один одного та загальну ландшафтну композицію. Спектр послуг поширюється і на специфічні замовлення. Ми допоможемо облаштувати надгробний квітник, який ненав'язливим індивідуалізмом виділить місце поховання. Додатково можна замовити догляд і облагороджування композиції.

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Творчий підхід до реалізації будь-якого проекту

Співробітники компанії допоможуть здійснити ваші задумки, ми підберемо оптимальне рішення і найбільш підходяще стильове виконання проекту. Влаштувати квітник можна в будь-якому місці ділянки, для цього існують кілька типів композицій:

Квітковий Бордо

Бордюри

Рабатки

Рабатки

Міксбордери

Міксбордери

Клумби

Клумби

Бордюри є одним з найбільш популярних варіантів облаштування квітників. Вони служать ефектною окантовкою кордонів володінь, доріжок, газонів або будівель. Вони бувають різної довжини, а в ширину зазвичай не більше півметра. Для таких насаджень ми ретельно підбираємо рослини невисоких видів і необхідної гами кольорів (однотонні або мікс).

Арабеска

Рабатки, на відміну від бордюрів, насаджуються з невеликим відступом від об'єкта. Наприклад, між квітковими насадженнями і тією ж садовою доріжкою може залишитися зелена смуга газону або за погодженням з клієнтом вона засипається гравієм. Він має правильні геометричні обриси і розташовується уздовж інших елементів. Для їх створення ми найчастіше використовуємо однорічні рослини, які іноді можуть розбавлятися багаторічними видами.

Миксбордер - це незвичайні і красиві квітники з різних видів рослин, включаючи декоративні трави і низькорослі кущі. За бажанням клієнта, співробітники компанії «Екосвіт» облаштують миксбордер самих різних обрисів - овальний, схожий на краплю, або навіть у вигляді вісімки.

Клумби на відміну від попередніх видів, зазвичай мають правильні геометричні обриси і різні розміри. Найчастіше використовуються однорічні або почвопокривні види. Ми забезпечимо оформлення квітників у будь-який задумці замовника. Наприклад, в строкатому чергуванні або складному орнаменті, розмежуємо візерунками з гальки, битої цегли або кори дерев. Ефектно виглядають також солитерні посадки на газоні. Такий простий квітник може складатися з рослин одного виду або бути комбінованим з кущів троянд, півоній або жоржин.

Співробітники компанії допоможуть підібрати оптимальні сорти і ефектно оформлять насадження. Ми також візьмемося за розробку і реалізацію дизайну з декількома видами композицій, гармонійно об'єднавши їх в єдиній концепції. Будь-який сад, город або квітник заграють яскравими фарбами і будуть радувати мальовничими оригінальними пейзажами і власників садиби, і їх гостей.

Не нашли ответ? Свяжитесь с нами

Правильний підхід - запорука відмінного результату

У доріжки

Красиві і оригінальні квітники перетворять навіть саму звичайну ділянку, прикрасять і вигідно виділять деталі або гармонійно об'єднають в єдину стильовоу концепцію всі садові декоративні насадження. Навіть найпростіший квітник ефектно доповнить володіння і яскраво виділить їх індивідуалізм.

Співробітники нашої компанії не тільки візьмуться за розробку нових проектів, але також вміло доповнять закладений раніше ландшафтний дизайн. Ми розіб'ємо квітники на дачі, живописно прикрасимо приватні володіння або окремі їх зони. З нами можна домовитися про облаштування композиції на самих різних об'єктах, аж до місць пам'яті покійним.

Вибір відповідних рослин, посадка, створення дизайну саду і квітників, догляд за насадженнями і ділянкою в цілому можуть замовити жителі міста Ірпінь, інших населених пунктів у Київській області або з інших регіонів країни. Всі умови, розцінки і бюджет майбутнього заходу затверджуються індивідуально з урахуванням обсягу роботи і вимог замовника.

Робочі фото