Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Догляд та обслуговування газону в Києві

Догляд та обслуговування газону в Києві

Обслуговування газону в Києві та Київській області

Обслуговування газону

Догляд і обслуговування газону в Києві

В спектр послуг компанії «Екосвіт» входить не лише посів та облаштування газону, але й подальший догляд за галявиною. Наші працівники забезпечать якісне та своєчасне виконання всіх робіт з обслуговування газону. Ми можемо організувати процес окультурення галявини з використанням усіх необхідних матеріалів та техніки.

Стрижка газону
Стрижка газону Догляд за газоном влітку, перш за все, передбачає стрижку та окультурення покриття галявини. Ці операції можуть виконуватися як вручну, так і за допомогою спеціалізованої техніки. Після стрижки робітники нашої компанії самі приберуть і вивезуть усе сміття.
Удобрення газону
Удобрення газону ДНаші фахівці забезпечать внесення добрив у найоптимальніші технологічні терміни. Ми підберемо необхідні поживні речовини та розробимо режим їх внесення, розрахуємо концентрацію та дозу підживлення, враховуючи тип ґрунту та види рослин.
Боротьба з бурянами
Боротьба з бур'янами Боротьба з бур'янами проводиться за допомогою хімічних і механічних заходів. Інтенсивність впливу залежить від засміченості газону шкідливими рослинами. Компанія «Екосвіт» має всю необхідну техніку, матеріали та найкращих фахівців.
Підготовка газону до зими
Підготовка газону до зими Підготовка до зими передбачає стрижку, внесення добрив, аерацію і мульчування. Компанія «Екосвіт» може надати необхідний матеріал і техніку. Ми проведемо роботу відповідно до технологічних термінів та з урахуванням кліматичних умов і погоди.
Сезонне удобрення газону
Сезонне удобрення газону Щоб газон був здоровим та густим, необхідно вносити добрива щовесни. Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати необхідний комплекс добрив з урахуванням видів трав і ґрунту. У разі необхідності, компанія забезпечить додаткове внесення добрив в кінці літа або восени.

Додаткові послуги, залучення працівників компанії та оплата обговорюються індивідуально з кожним клієнтом. Ми надаємо послуги з комплексного догляду за газоном на взаємовигідних умовах не лише в Києві та Київській області, але й в інших містах України.

До наших обов'язків входить не просто забезпечити догляд за газоном восени або навесні, але також розробити індивідуальний комплекс заходів протягом усього вегетаційного періоду. Ми можемо підібрати добрива, забезпечити своєчасне їх внесення із залученням техніки та працівників компанії.

Догляд за травою також передбачає весняний підсів, стрижку та підготовку газону до зими. Ми якісно та швидко проведемо ремонт газону й оновимо пошкоджені ділянки покриття. Всі роботи проводяться з урахуванням технологічних термінів.

Замовити послуги з догляду за газоном восени, навесні чи протягом літа можуть жителі будь-якого міста України, включаючи Ірпінь. Ми приймаємо різні за обсягом і рівнем складності замовлення. Вартість робіт і деталі співпраці обговорюються в індивідуальному порядку.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами