Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Стрижка та прочісування газону, вартість покосу трави

Стрижка та прочісування газону, вартість покосу трави

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

В спектр наших послуг також входить стрижка газонів у Києві та інших містах України. Усі наші послуги передбачають залучення професійних працівників та спеціалізованої техніки, а також догляд за газоном з урахуванням усіх технологічних термінів. Фахівці компанії зможуть підібрати частоту та інтенсивність впливу індивідуально для кожного типу газону і виду трав.

Ми можемо не лише підстригти газон, а й підібрати та провести всі супутні операції. За погодженням з клієнтом додатково проводиться прочісування газону, прибирання скошеної маси та вивезення.

Вартість додаткових заходів обговорюється індивідуально з кожним клієнтом. У разі необхідності, наші спеціалісти можуть надати консультацію і розробити приблизний план догляду за покриттям газону (інтенсивність і періодичність стрижок з урахуванням видів трав).

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Швидко проведемо всі роботи без ризику впливу на якість

Головним питанням при замовленні послуг є уточнення періоду проведення першої стрижки газону після посіву. Досвід і кваліфікація співробітників «Екосвіт» дозволяє підібрати індивідуальний план догляду за насадженнями.

Покос

Згідно з технологією, перша стрижка трави, зазвичай, проводиться в середині травня. Проте не варто хвилюватися, якщо сходи виглядають слабкими і кволими. Проведені за всіма правилами роботи забезпечать додаткове ущільнення і коткування грунту, що піде рослинам тільки на користь.

За рахунок цього поліпшується контакт кореневої системи з грунтом і трава зможе отримувати більше поживних речовин.

Перед тим як проводити першу стрижку, фахівці компанії обов'язково враховують наступні фактори:

  • терміни посіву трав,
  • погодні умови (важливе значення має температура повітря: в прохолодний сезон газонні насадження ростуть повільніше),
  • загальний стан сходів.

Тому краще доручити стригти газон саме тій компанії, котра проводила посів. Це забезпечить можливість максимально точно оцінити та підібрати оптимальні терміни для проведення робіт з урахуванням індивідуальних особливостей покриття.

У нас можна замовити проведення комплексу заходів щодо закладки газону. Фахівці підберуть відповідні суміші насіння та проведуть всі роботи вчасно. Це дає можливість гарантувати якісне виконання замовлення.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Вигідні та комфортні умови для кожного клієнта

Прибирання

Перед тим як приступити до стрижки газону, співробітники компанії «Екосвіт» узгоджують всі ціни безпосередньо з клієнтом. Приблизну вартість такої послуги завжди можна дізнатися у менеджерів нашої фірми.

На вартість майбутнього заходу може вплинути також необхідність проведення додаткових робіт. Ми можемо не лише покосити траву, а й внести добрива, прибрати і вивезти скошену масу, прочесати та облагородити газон.

Усі послуги та їх вартість узгоджуються з замовником під час оформлення замовлення. Клієнт завжди може скорегувати бюджет, оформивши замовлення на додаткові послуги або відмовившись від них.

Наша компанія надає послуги в багатьох населених пунктах країни. В спектр наших послуг також входить стрижка газонів. Вартість такої послуги залежить від місцезнаходження вашої ділянки. Можливість виїзду працівників компанії узгоджується індивідуально з урахуванням обсягу роботи. Всі умови подібних замовлень обговорюються окремо з кожним клієнтом.

Стрижка газонів в Києві або місті Ірпінь проводиться за допомогою спеціалізованої техніки і пристосувань. Відповідальність за організацію процесу та забезпечення необхідним знаряддям повністю лежить на компанії «Екосвіт». Ми створюємо максимально комфортні умови для наших клієнтів, звільняємо від додаткових турбот і гарантуємо своєчасне виконання всіх робіт.

Робочі фото