Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Укладання рулонного газону в Києві

Укладання рулонного газону в Києві

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Підберемо, доставимо та укладемо рулонний газон в Києві та Київській області в найкоротші терміни, якісно та без зайвих зволікань. Допоможемо підібрати бажану щільність і густоту покриття, забезпечимо подальший догляд і обслуговування газону. Беремо до уваги всі побажання замовника, допоможемо підібрати найоптимальніший варіант.

Трава в рулонах доставляється в Київ чи інше місто України згідно з усіма правилами та технологічними вимогами. Ми забезпечуємо транспортування рулонів відразу на ділянку та гарантуємо своєчасну доставку матеріалу зі збереженням високої якості.

Наші фахівці виконають укладання рулонного газону в Києві, місті Ірпінь та в інших регіонах нашої країни швидко і з найменшими клопотами для клієнта.

У разі необхідності, компанія «Екосвіт» може подбати не лише про необхідний матеріал та професійних робітників, а й спеціалізовану техніку. Укладання газону проводиться згідно з усіма технологічними вимогами, що забезпечує високу приживлюваність покриття.

Фотогалерея з прикладами наших робіт до і після укладання газону знаходиться внизу сторінки.

Рулонний газон в Києві, ціна

Рулонний газон від 65 грн/м2
Насіння газонної трави від 150 грн/кг*
Укладання рулонного газону від 35 грн/м2
Посів від 8 грн/м2
Культивація грунту від 12 грн/м22
Чорнове планування ґрунту вручну від 18 грн/м2
Чистове планування ґрунту від 16 грн/м2

Всі послуги можна замовити окремо або в комплексі.

*Одного кілограма насіння вистачає на одну сотку землі

Співробітники компанії розраховують вартість послуг індивідуально для кожного замовлення. На кінцеву вартість впливають також наступні фактори:

[icon_list_item icon_background="#acc647" icon="icon: gear" icon_color="#ffffff" icon_size="30" shape_size="25" icon_border="0px none #cccccc" icon_shadow="1px 1px 2px rgba(0,0,0,0.15)" icon_radius="10px" icon_align="left" title="Площа покриття" padding="5px" connector="yes"]Чим більша площа покриття, тим дешевша вартість[/icon_list_item] [icon_list_item icon_background="#10C7C7" icon="icon: dollar" icon_color="#ffffff" icon_size="30" shape_size="25" icon_border="0px none #cccccc" icon_radius="10px" icon_shadow="1px 1px 2px rgba(0,0,0,0.15)" icon_align="left" title="Густота та щільність" padding="5px" connector="no"]Якість полотна самого газону.Чим вища щільність покриття, тим якіснішим і витривалішим буде газон[/icon_list_item]
[icon_list_item icon_background="#10C7C7" icon="icon: thumbs-o-up" icon_color="#ffffff" icon_size="30" shape_size="20" icon_border="0px none #cccccc" icon_radius="10px" icon_shadow="1px 1px 2px rgba(0,0,0,0.15)" icon_align="left" title="Види та сорти трав" padding="5px" connector="yes"]Велика кількість різноманітних трав підвищує вартість газону та покращує його вигляд[/icon_list_item] [icon_list_item icon_background="#acc647" icon="icon: jsfiddle" icon_color="#ffffff" icon_size="30" shape_size="25" icon_border="0px none #cccccc" icon_radius="10px" icon_shadow="1px 1px 2px rgba(0,0,0,0.15)" icon_align="left" title="Перелік супутніх послуг" padding="5px" connector="no"]Що потрібно зробити до укладання трави? Це і планування ділянки і завезення породи, і ін.[/icon_list_item]
[divider color="#ebebeb" icon="licon: arrows-down" icon_color="#cccccc" width="70" margin_top="20" margin_bottom="20" center="yes"]

До початку укладання газону необхідно провести планування ділянки, підготувати місце розташування галявини, завезти матеріали тощо.

Враховується також необхідність в додатковій спецтехніці та транспорту для перевезення матеріалу, незаплановані ручні роботи і підготовка ділянки до укладання рулонного газону, у разі необхідності.

Рулонний газон в Києві, ціна якого обговорюється індивідуально з кожним клієнтом, є одним з найбільш вигідних варіантів благоустрою ділянки без зайвих переплат.

Клієнт завжди може проконтролювати процес. Можливе замовлення додаткових робіт, наприклад, прибирання території після укладання газону або вивіз сміття. Оплата за кожну додаткову операцію узгоджується окремо з менеджерами «Екосвіт».

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Придбати рулонний газон в Києві

Палет з травою

Ми допоможемо придбати рулонний газон у Києві кожному клієнту. Під час оформлення замовлення менеджери компанії вислухають усі побажання та порадять найоптимальніший варіант, враховуючи всі особливості замовлення. Ми можемо забезпечити наших клієнтів найкращими матеріалами: якісним газоном необхідної густоти та будь-якого розміру.

Клієнту навіть не потрібно шукати, де можна купити рулонний газон у Києві. Всі організаційні питання ми візьмемо на себе. Досвід роботи дозволяє нам обирати надійних партнерів-виробників. Ми завжди намагаємося підібрати не просто хороший варіант, а найкращий з того, що може запропонувати виробник.

Наші фахівці допоможуть придбати рулонний газон у Києві, ціна якого буде повністю відповідати якості матеріалу та можливостям замовника. Ми постараємося знайти найбільш прийнятний варіант, враховуючи всі побажання клієнтів та звільнивши їх від будь-яких невиправданих витрат. Фахівці компанії завжди запропонувати альтернативний варіант на вибір клієнта.

Компанія «Екосвіт» надає свої послуги на всій території України. Замовити роботи з укладання газону можуть жителі будь-якого населеного пункту. Ми завжди готові розглянути ваші пропозиції про співпрацю. Вартість послуг залежать від обсягу робіт і територіального розташування об'єкта.

Подивіться приклади робіт до і після укладання рулонного газону.

Ви можете збільшити картинку, якщо клікніть по ній, щоб побачити запропонований більше порівнянь «до і після».

Своїм клієнтам ми можемо запропонувати не лише послуги з укладання газону, а й допомогти з вибором та придбанням трави. Тільки в такому випадку, ми зможемо гарантувати якісний результат роботи та високу приживлюваність, оскільки ми завжди відповідально підходимо до вибору матеріалів, з якими доведеться працювати.

Види рулонного газону

Склад: тонконіг 100% (насіння: Jacklin seeds;...

Склад: 100% тонконіг лучний. Вік: 2 роки

Костриця червона Boreal - 20%, Райграс...

Костриця червона Boreal - 20%, Райграс...

Вік: 1.5 року. Склад: тонконіг 100%

Склад: тонконіг 100% (сорти: MIRAGE II, julius,...

Тонконіг лучний (Crest) - 70%, Костриця червона...

Склад: 50% тонконіг лучний, 30% костриця...

Структурованість травостою - 90% Кількість...

50% тонконіг, 20% костриця, 30% райграс...