Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Посадка плодових дерев у Києві та області

Посадка плодових дерев у Києві та області

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Посадка плодових дерев - це прекрасна можливість красиво облагородити володіння з користю. Мальовничі зелені композиції забезпечать ніжну прохолоду в спекотні дні, затишно укутають двір зеленню гілок і наповнять його п'янкими ароматами в період цвітіння. А смачні, натуральні плоди порадують всіх членів сім'ї.

Приємна перспектива прикрасити ділянку хвилює навіть тих, хто далекий від плодоводства. Тому краще довірити посадку плодових дерев і догляд за насадженнями досвідченим фахівцям. Компанія «Экомір» в оптимальні терміни і з толком допоможе втілити в життя будь-який проект. Вибір саджанців, всі супутні роботи по посадці та догляду виконуються працівниками компанії. Якщо є необхідність в залученні спеціальної техніки, то в нашій компетенції організувати її присутність на об'єкті. Прибирання території або вивезення сміття також входить в спектр послуг. Вартість робіт обговорюється з кожним замовником окремо.

Замовити проект ландшафтного дизайну можуть жителі не тільки Києва чи міста Ірпінь, а й інших населених пунктів України. Ми розглянемо будь-які пропозиції, всі умови співпраці обговорюються індивідуально з урахуванням особливостей замовлення і обсягу роботи.

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Ефектно обіграємо будь-який стиль

Яблуні

З огляду на особливості володінь, ми підберемо найбільш доцільні методи озеленення. Посадка фруктових дерев може проводитися в єдиному плануванні з декоративними рослинами або кущами. Можна замовити вічну класику - стиль висадки на кшталт старого англійського саду. В цьому випадку фруктові насадження виносяться за огорожу або можуть доповнюватися живоплотом.

Оформлення ділянки в сільському стилі дозволить створити оригінальні пейзажні сади, підкреслить стильове сприйняття володінь. Ми підберемо оптимальні сорти і види саджанців. Наприклад, забезпечимо пристосовані до клімату України карликові плодові дерева, які гармонійно доповнять живу композицію.

Залежно від наявності вже існуючих насаджень, фахівці компанії «Екосвіт» розроблять індивідуальний план по стильовій організації ділянки. Спеціально підбирається схема розташування фруктових дерев. Вони можуть використовуватися як гарний акцент володінь або навіть виступати його основною частиною.

Ефектно в умовах Київської області, як і інших регіонів, виглядають цілісні ландшафтні композиції. Ми підберемо пристосовані до грунтово-кліматичних умов України плодові дерева з урахуванням колірного ефекту в період активної вегетації. Залежно від обраного виду, фахівці підберуть оптимальну схему солітерної (одинарної) або групової посадки.

Задовольнимо ваші побажання

Розробка індивідуального дизайну відбувається з урахуванням прийнятих стандартів та побажань клієнта. За погодженням можна органічно вписати плодові насадження в уже закладений ландшафтний дизайн з декоративними рослинами. Також у нас можна замовити реалізацію оригінального проекту з нуля. Вибір стилю композиції і видів плодових насаджень проводиться з урахуванням:

Груша

  • розміру ділянки,
  • географічного розташування володінь;
  • грунтово-кліматичних особливостей регіону.

За бажанням клієнта можливе надання інформації щодо перебігу робіт. Уточнити ціни на посадку дерев, вартість саджанців, комплексних робіт і додаткових послуг завжди можна у менеджерів компанії «Екосвіт».

Крім послуги з садіння дерев у нас можна замовити розробку індивідуального дизайну, вибір відповідних саджанців і додатковий комплекс заходів щодо догляду за насадженнями. Всі роботи проводяться в оптимальні технологічні терміни з урахуванням узгодженого бюджету та побажань замовника.

Мальовничі композиції з плодових культур не тільки ефектно доповнять ландшафтний дизайн ділянки, але і будуть радувати смачним урожаєм не одне покоління вашої родини.

Робочі фото