Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Альпійські гірки з водоймою або фонтаном - облаштування та будівництво

Альпійські гірки з водоймою або фонтаном - облаштування та будівництво

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Замовити облаштування та створення альпійської гірки від компанії «Екосвіт» можуть всі жителі Києва та України в цілому. Ми в короткі терміни розробимо індивідуальний дизайн, візьмемо на себе вирішення організаційних питань та подальший догляд за композицією. Пошук матеріалу, доставка на ділянку, підготовка місця і створення об'єкту - компанія здійснить всі типи робіт при найменших турботах для клієнта.

На випадок, якщо будівництво або облаштування альпійської гірки потребують втручання спецтехніки, то компанія зможе забезпечити її присутність на ділянці. Всі додаткові послуги з підготовки володінь (завезення ґрунту і каміння, прибирання сміття) або подальший догляд за гіркою альпійською також можна замовити на сайті. Ціна затверджується з урахуванням масштабу робіт та умов співпраці.

У нас можна замовити реалізацію проектів будь-якої складності. Спорудження альпійських гірок з фонтанами або без, різних розмірів під силу нашим співробітникам. Ми розглянемо всі пропозиції та завжди готові обговорити деталі щодо співпраці.

Частинка Альп в вашому саду

Альпи

Красива альпійська гірка стане справжньою окрасою для саду. Вона являє собою височину землі, штучно створену або природного походження, з камінням та низькорослими кущами, трав'янистими видами рослин. По суті, гірка альпійська відображає природний гірський рельєф, є його імітацією в мініатюрі.

Наші фахівці підберуть оптимальний дизайн для кожної споруди. Розташована у дворі альпійська гірка в нашому виконанні буде гармонійно доповнювати загальну концепцію ділянки. Вона оригінально і живописно прикрасить володіння. Ефектно виглядають альпійські гірки в саду, особливо неподалік від зони відпочинку або альтанки.

При будівництві альпійської гірки на дачі, фахівці компанії «Екосвіт» забезпечать весь потрібний матеріал. Організовують підвезення каменів необхідного розміру і фактури, покладуть їх в певній дизайнерський задумці та доповнять особливими видами рослин. Робота проводиться виключно з урахуванням затвердженої ціни на альпійську гірку.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Професіоналізм - найкраща гарантія надійності

Підготовка ділянки для спорудження альпійської гірки вимагає професійних навичок та вмінь. Фахівці компанії «Екосвіт» розроблять дизайн композиції з урахуванням всіх основних правил. Створення мініатюрного гірського пейзажу у вашому саду вимагатиме ряду певних робіт:

Камені

  • завезення матеріалу - грунту, каменів,
  • формування насипу,
  • вміле розташування кам'янистих елементів з урахуванням ярусності,
  • вибір та посадка відповідних видів декоративної рослинності.

В залежності від уподобань клієнта, можна розбити альпійську гірку поруч з декоративною водоймою, якщо дозволяє масштаб композиції та розміри володінь. Альтернативним варіантом може бути маленька альпійська гірка з невеликим фонтаном.

Тонкощі створення об'єкта можуть полягати в особливостях його оформлення. Обов'язковими елементами є насип і камені. Що ж стосується рослинності, то її може і не бути зовсім. Хоча більш барвисто і живописно виглядають споруди з декоративними рослинами. Від обраного варіанту оформлення може варіюватися і ціна зведення альпійської гірки.

Насадження вибираються низькорослі, почвопокровного типу. Дуже добре підходять багаторічники для альпійської гірки. Вибрати можна квітучі види, що забезпечить динаміку змін зовнішнього вигляду кам'янистого саду. Ідеальним доповненням послужать повільно зростаючі кущі та деревця (зазвичай це карликові хвойні сорти - туї, ялини, ялівець).

Замовити створення гірки альпійської на дачі можуть жителі як столиці так і Київської області, включаючи місто Ірпінь. Комплекс супутніх робіт - від вибору та підготовки місця, до забезпечення будівництва необхідними матеріалами, прибирання території та подальшого догляду за спорудою - все це в списку послуг нашої компанії. Ціна на альпійські гірки може залежати від розмірів та дизайну обраної композиції, тому більш детальна інформація обговорюється безпосередньо з замовником.

Робочі фото