Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Великоміри - посадка великих хвойних та декоративних дерев на ділянці для ландшафтного дизайну

Великоміри - посадка великих хвойних та декоративних дерев на ділянці для ландшафтного дизайну

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 
Дерева для ландшафтного дизайну, як пензлі для художника - один з основних інструментів роботи. Правильний вибір порід і розумне планування дозволять створити мальовничу композицію на ділянці. Компанія «Экомір» з радістю прийме замовлення на реалізацію самих різних проектів в будь-якому місті України.

Посадка великомірів дозволяє домогтися завершеності і естетичності садової композиції. Не потрібно чекати роками, поки молоді саджанці приймуться та виростуть в повноцінні декоративні дерева для дачі. Ми забезпечимо якісний посадковий матеріал в Київській області, який вже в лічені тижні перетворить володіння замовника. Досвід роботи та кваліфікація наших фахівців дозволяє гарантувати високий відсоток приживлюваності рослин.

Залежно від індивідуальних побажань замовника, працівники компанії «Екосвіт» здійснять посадку дерев великого розміру будь-якої породи і розміру. На випадок якщо потрібно висадка габаритних саджанців, в компетенції фірми забезпечити робочий процес спецтехнікою і додатковою ручною працею. Вартість цих послуг обговорюється з кожним клієнтом індивідуально. Після завершення висадки проводиться прибирання та облаштування об'єкта, вивезення землі та сміття.

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Увага навіть до дрібниць

Доросла ялина

Посадка великих дерев вимагає особливої вправності та уваги навіть до дрібниць. Фахівці компанії не тільки допоможуть знайти якісні саджанці, але також організують доставку їх на об'єкт, полегшуючи турботи замовнику. Планування ділянки з урахуванням географічних особливостей та його підготовка також входять в спектр послуг компанії.

Послуги по посадці дерев включають повний цикл підготовчих робіт, рекомендованих для певної породи. У більшості випадків, посадка крупномірів проводиться в зимовий час. Саме взимку можна сформувати земляний ком потрібного розміру для безболісного вилучення саджанця і зниження ризику травматизму кореневої системи.

Залежно від виду рослин, підбирається комплекс робіт по їх висадці. Основні етапи проводяться однаково в усіх випадках:

  • підготовка та планування ділянки - розмітка, прибирання сміття та зайвої рослинності,
  • вибір оптимальних місць для посадки з урахуванням рози вітрів і фактора світлолюбності дерева,
  • підготовка посадкової ями потрібного розміру,
  • профілактичні заходи щодо поліпшення умов приживлюваності - підгодівля, вибір добрив.

Дерева великоміри потребують особливо акуратного підходу, тому всі подальші рекомендації (підгодівля, профілактика захворювань) підбираються виключно під певний вид.

Надійність як застава плідної співпраці

Ялиця

Вибираючи компанію «Екосвіт» для обслуговування та облагородження ділянок в Києві або в місті Ірпінь, клієнт завжди може сподіватися на відповідальний підхід до справи. Урахування індивідуальних побажань, консультації та вибір взаємовигідних способів реалізації проекту - все це є основою якісної співпраці з нашими замовниками.

Фахівці допоможуть вибрати життєздатні великоміри плодових дерев, якщо в основі замовлення лежить садові композиція з цих видів. При правильному догляді, вже в найближчі пару років можна буде насолодитися першим урожаєм.

Фахівці компанії «Екосвіт» займаються і посадкою хвойних дерев на ділянці. Такі великоміри можуть бути заввишки більше десяти метрів. У нашій компетенції організувати відповідну спецтехніку для їх доставки і висадки.

Відповідальність та надійність компанії забезпечує клієнтам можливість контролю над виконанням робіт. За запитом менеджери можуть забезпечити інформацією щодо витрат і проведуть детальну консультацію щодо подальших заходів по догляду за деревами. Ми завжди готові піти на зустріч замовнику, в залежності від обсягів роботи ціни на посадку дерев великого розміру можуть додатково обговорюватися.

Мальовничі композиції в нашому виконанні з самих різних порід дерев стануть справжньою родзинкою ландшафтного дизайну ділянки на довгі роки. Готовність приступити до роботи в будь-який момент та індивідуальний підхід до кожного проекту - це запорука якісного результату від компанії «Екосвіт-Україна».

Робочі фото