
Замовити послугу:
+38 066 616 46 59
+38 093 100 46 16
- с 8.00 до 20.00
- Без вихідних
- і святкових
- Готівка
- Картка ПриватБанку
- Безготівкові
Партерний рулонний газон урочистий і парадний, створений не для того, щоб ходити по ньому. Його роль - виключно декоративна. Оксамитовий смарагдово-зелений килим витончено прикрасить територію, але лише якщо його правильно укласти, а в процесі експлуатації - грамотно доглядати.
Особливості партерного газону
Зовнішній вигляд, тривалість життя, стійкість до витоптування та інші характеристики газону залежать від складу. Партерний килим створений на основі трьох видів трав:
- тонконіг лучний (70%);
- костриця червона (20%);
- райграс пасовищний (10%).
Лідируючий в складі елітної травосуміші тонконіг задає тон килиму. Саме він відповідає за однорідність і густоту покриву, насичений колір і акуратний зовнішній вигляд.
Багаторічна злакова рослина ідеально підходить для посушливих місцевостей з нестачею сонця і суворими зимами. Тонконіг відповідає за красу і довговічність трави.
Костриця червона - незмінна трава в складі сумішей для спортивних газонів. Стійка до навантажень, еластична, насиченого зеленого кольору, вона зростає, потребуючи мінімального догляду, приживається на складних ґрунтах, витримує випробування посухою, морозами і в цілому досить витривала.
Райграс в складі партерного газону потрібен виключно для благородного лиску. Так само як і костриця, він стійкий до механічних пошкоджень, зростає на складних ґрунтах в посушливих районах.
Відео:
Кому підійде та де буде доречним
Партерний газон - це не повсякденна квітуча галявина для дитячих ігор і барбекю. Він створюється, щоб радувати око, надихати. Ним милуються на відстані, як декорацією. Укладання рулонного партерного газону буде доречним усюди, де потрібно підкреслити грацію, витонченість і урочистість території:
- на алеях біля державних установ;
- в декоративних зонах парку (там, де не ходять);
- на клумбах, в садах і квітниках;
- в заміських комплексах тощо.
Щільний, ідеально рівний, еластичний і блискучий партерний газон створений, аби ним милувалися і бажано на відстані. Він надає території і всьому, що на ній розташоване, грації та величі.
Підготовка ділянки і вибір місця для укладання газону
Незважаючи на те, що опис та властивості рослин, що входять до складу травосуміші, вселяють довіру, насправді газон примхливий, вимагає до себе особливої уваги ще до того, як почнуться ландшафтні роботи. Укладання елітного покриття починається з вибору місця на ділянці та підготовки ґрунту.
Партерний газон - не той випадок, коли можна повністю керуватися інструкцією з Інтернету. Якщо у Вас немає досвіду в ландшафтному дизайні, підготовку варто доручити фахівцям. Має значення все - від освітленості та ступеня вологості ґрунту до рельєфу.
Підготуємо ділянку для укладення партерних рулонів під ключ. Послуга включає очищення, вирівнювання і зволоження ґрунту, доставку і укладання газону з першим поливом.
Той факт, що покриття з'являється на підготовленій ділянці вже за добу, вигідно відрізняє партерний рулонний газон від посівного. Останній зазеленіє оксамитовим густим полотном не раніше, ніж через 2-3 роки.
Як переживає зиму і що робити з газоном навесні
Партерний газон примхливий, але до морозів стійкий. Головне - відразу після закінчення зими позбутися вологи на галявині, акуратно зняти крижані утворення, а до першого снігу видалити з галявини опале листя. Джерела життя для трави - сонце і повітря, тому чим швидше вона їх отримає, тим активніше почне знову зростати.
Мало відновити газон після зими. Доглядати за ним потрібно протягом усього сезону і в першу чергу - підживлювати і поливати. Найкращі добрива - фосфор і калій. Їх можна вносити протягом весняно-літнього періоду 3-4 рази.
Полив - щовечора, стрижка - у міру відростання трави до 7 см з обов'язковим підживленням на наступний день.
Підсумовуючи, варто відзначити, що хоча партерний рулонний килим потребує догляду, зусилля того варті. На відміну від простого газону з конюшини, він виглядає акуратно й ошатно протягом усього року, поки не сховається під шаром снігу на зимівлю.
Не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами