Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Обрізка дерев навесні - весняна обрізка дерев і чагарників

Обрізка дерев навесні - весняна обрізка дерев і чагарників

Замовити послугу:

Графік роботи
 • с 8.00 до 20.00
 • Без вихідних
 • і святкових
Оплата
 • Готівка
 • ПриватБанк
 • Безготівкові
 

Всупереч поширеній думці серед недосвідчених садівників, обрізка плодових дерев під час будь-якої пори року приносить не лише естетичну, але і цілком практичну користь.

Так, формування крони дерев навесні, виконане руками досвідчених професіоналів, гарантує наступні позитивні результати:

 • Зниження навантаження на стовбур за рахунок видалення зайвих гілок;
 • Появу першого врожаю груші можна значно наблизити, якщо правильно і своєчасно виконати необхідні маніпуляції;
 • Правильно виконана стрижка допомагає розкрити всебічний потенціал дерева;
 • Зазначена процедура дозволяє рівномірно розподілити навантаження, забезпечуючи правильне положення гілок;

Різновиди обрізки

На сьогоднішній день розрізняють такі види обрізки:

 • Весняно - літня. Саме цю процедуру необхідно виконати всім садівникам з настанням перших теплих днів;
 • Осіння. Має ті ж цілі, що і зазначена вище процедура. Всупереч розхожій думці, два різновиди обрізки дерев не суперечать один одному, а навпаки доповнюють, сприяючи повноцінному розвитку рослин. Тому вибирати одну з двох не потрібно - хороший садівник працює і навесні, і восени;

Малина

Абсолютна більшість рослин є світлолюбними. Тому рослинам просто необхідна обрізка навесні. Варто розуміти, що через відмерлі та неплодоносні гілки, крона стає не повноцінною частиною здорової біологічної конструкції, а пробкою, що обмежує зростання і розвиток рослини. Тому крону необхідно регулярно та правильно проріджувати.

Чому варто звернутися до фахівців?

Як відомо, якісне виконання більшості робіт вимагає відповідних умінь і практики. Винятком з цього правила не є і весняна обрізка плодових рослин в саду. Немає жодних сумнівів, що садівник-новачок здатний навчитися коригувати дерева самостійно, але суть питання в іншому. Досвід завжди передбачає помилки в минулому. Чи варто вчитися на своїх деревах, знищуючи їх?

Чистка рослини

Відповідь на це питання очевидна. В залежності від індивідуальних побажань клієнта, співробітники нашої кампанії сформують крону у формі пальмети (чашоподібна форма) або іншої геометричної форми. Важливо відмітити, що співробітники нашої організації займаються не лише плановою обрізкою дерев навесні або восени, але і надають послуги з відновлення перемерзлих дерев, що також є вкрай необхідним заходом.

Чим відрізняється форма пальмети?

Даний спосіб корекції є найоптимальнішим, оскільки забезпечує правильний розподіл сонячного світла, належну циркуляцію кисню і, як наслідок, ви отримуєте здорове дерево і багатий урожай.

Надаємо форму

Іноді садівники звертаються за послугами наших фахівців для проведення весняної обрізки не лише дерев, але і чагарників. Приміром, обрізка колючих кущів аґрусу здатна завдати чимало клопоту людині, котра не знайома зі специфікою таких робіт, адже належна корекція визначає обсяги майбутнього врожаю, та й термін життя самої рослини також певною мірою залежить від виконання цієї процедури.

Наші співробітники також з радістю нададуть наступні послуги при облаштуванні та обслуговуванні саду:

 • Корекція чагарників (в тому числі і колючих) висотою до 2,5 метрів;
 • Видалення зайвої лози з винограду;
 • Формування крони молодих (низьких) і більш вікових (високих) рослин;
 • Планова стрижка будь-яких, незалежно від висоти та віку, плодових дерев для надання бажаного зовнішнього вигляду і розкриття потенціалу;
 • Висотна (до 15 метрів) обробка від паразитів, в тому числі і зимуючих. Дана процедура виконується із застосуванням бензинового обладнання, тому висота оброблюваного об'єкта не є перешкодою;
 • Планова побілка саду;

Плануючи замовити ту чи іншу послугу, кожен клієнт перш за все цікавиться, яка її ціна. І обрізка дерев навесні —не виключення. Вартість наших послуг, незалежно від ступеня складності робіт, була і залишається досить демократичною.

Якщо ви один із тих садівників, котрі хочуть, щоб їх ділянка була витонченою, рясно плодоносною і доглянутою, а дерева — красивими та здоровими, то вам потрібно звернутися за послугами до наших фахівців. Завдяки використанню сучасного, надійного та ефективного обладнання, багатому позитивному досвіду та сумлінному ставленню фахівців до своєї роботи наші послуги дійсно приносять користь насадженням, а сад перетворюють на об'єкт Вашої гордості.

Підбиваючи підсумки, хочеться сказати наступне: обрізка садових дерев навесні —досить важливий, а в якійсь мірі навіть визначальний фактор подальшого розвитку рослин, ігнорувати який категорично не рекомендується. Професійні послуги зі своєчасного догляду, знезараження та обрізки дерев у весняний період — це своєрідна гарантія росту, розвитку та повноцінного розкриття потенціалу рослини. Нерідко такі маніпуляції допомагають прискорити плодоношення дерев, що теж неабияк важливо.