Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Обрізка дерев восени. Осіння обрізка саду

Обрізка дерев восени. Осіння обрізка саду

Замовити послугу:

Графік роботи
 • с 8.00 до 20.00
 • Без вихідних
 • і святкових
Оплата
 • Готівка
 • ПриватБанк
 • Безготівкові
 

Сезонний догляд за насадженнями, зокрема, осіння обрізка дерев і чагарників у Києві та Київській області – одна з найважливіших процедур, яка допоможе окультурити та омолодити ваші насадження, попередити ураження дерев хворобами та шкідниками. Компанія «Екосвіт» надає найрізноманітніші послуги із догляду за насадженнями будь-яких видів, включаючи плодові сорти дерев. Осіння обрізка дерев у виконанні фахівців – це можливість отримати здорові та красиві насадження на ділянці без зайвих турбот.

Фахівці нашої компанії забезпечать комплексне обслуговування насаджень в осінній період. Перелік процедур включає всі необхідні дії для підготовки рослин до зими. До осінніх робіт з догляду за садом входять:

 • Прибирання органічних залишків і сміття.
 • Укриття насаджень на зиму.
 • Пересадка чагарників і дерев на нове місце.
 • Мульчування багаторічних насаджень, обрізка крони.
 • Розмноження чагарників (діленням куща, відростками).
 • Збір опалого листя, закладка органічних залишків на перегній.

До того ж, проведемо виключно осінні роботи, щоб підготувати сад до зимівлі. Такі процедури спрямовані на захист насаджень від негативних зовнішніх факторів – низьких температур, шкідників тощо. До переліку необхідних технологічних заходів із догляду за садом восени входять:

 • Розробка захисту від гризунів.
 • Формуюча і омолоджуюча обрізка крони дерев.
 • Вологозарядковий рясний полив насаджень в сухий сезон.
 • Обрізка чагарників і обробка від паразитів і шкідників.
 • Укриття рослин пізньої осені до настання заморозків.

Існують також процедури, виконання яких можна залишити на зимовий період. До таких заходів відносяться омолоджуюча, формуюча і санітарна обрізка. Ці роботи проводяться відповідно до урахування оптимальних термінів індивідуально для кожного виду рослин.

Види культур Терміни та температурні умови
Ягідні чагарники, виноград Лютий-березень, при середньодобовій температурі не нижче «-5» °С
Яблуні, груші Січень-лютий, середньодобова температура не нижче «-10» °С
Абрикос, персик Лютий-березень, температура – не нижче «-5» °С
Вишні, сливи, черешні 2-3 декади лютого-1-2 декада березня
Модрина, кипарисовик Остання декада листопада-перша декада грудня, до настання сильних морозів
Туї, сосни Кінець лютого – початок березня, до початку вегетації

Для поліпшення стійкості рослин до перепаду температур рекомендується також провести побілку дерев і внести добрива. Ці заходи проводяться на початку грудня, якщо дозволяє погода, і за відсутності сильних морозів. Мінеральні добрива розкидаються навколо стовбура дерева або чагарника. Під час випадання снігу вони будуть поступово танути, і вбиратися в ґрунт, живлячи коріння рослин.

Що ще ми робимо для підготовки саду до зими:

[photo_panel background="#f5f5f5" color="#333333" border="none" shadow="5px 5px 5px #E0E0E0" radius="0" photo="/media/k2/items/cache/73608782f50eb6af17bb69bdcd662692_L.jpg"]

Обрізка фруктових дерев

Проведемо усі необхідні заходи з омолодження та санітарної обрізки дерев у найкоротші терміни. Телефонуйте і ми забезпечимо якісне обслуговування будь-яких видів рослин: вишні, черешні, яблуні, груші, абрикоси і персики.

[/photo_panel]
[photo_panel background="#f5f5f5" color="#333333" border="none" shadow="5px 5px 5px #E0E0E0" radius="0" photo="/images/stories/obrezka-kustarnikov.jpg"]

Обрізка чагарників

Надамо професійну допомогу з обрізки чорної та червоної смородини, ожини, малини, аґрусу. Професійний догляд, який забезпечить подальші рясні врожаї.

[/photo_panel]
[photo_panel background="#f5f5f5" color="#333333" border="none" shadow="5px 5px 5px #E0E0E0" radius="0" photo="/images/stories/obrezka-molodyh-nasazhdenij.jpg"]

Обрізка молодих насаджень

Сформуємо крону, надамо їй правильної форми, зробимо ваш сад привабливим і створимо усі необхідні умови для рясного плодоношення рослин.

[/photo_panel]
[photo_panel background="#f5f5f5" color="#333333" border="none" shadow="5px 5px 5px #E0E0E0" radius="0" photo="/images/stories/obrezka-dekorativnyh-nasazhdenij.jpg"]

Обрізка декоративних насаджень

Окультуримо та сформуємо крону хвойних насаджень. Доглянуті туї, ялини, сосни стануть справжньою окрасою ділянки.

[/photo_panel]
[photo_panel background="#f5f5f5" color="#333333" border="none" shadow="5px 5px 5px #E0E0E0" radius="0" photo="/images/stories/obrezka-staryh-derevev.jpg"]

Обрізка старих дерев

Хочете продовжити життя старим насадженням? Звертайтеся, ми омолодимо та окультуримо будь-які види дерев.

[/photo_panel]
[photo_panel background="#f5f5f5" color="#333333" border="none" shadow="5px 5px 5px #E0E0E0" radius="0" photo="/media/k2/items/cache/954fb0ebf1d84fb921bfb0b6e045d57f_L.jpg"]

Підготовка до зими

Допоможемо зберегти садові рослини здоровими, підготуємо до морозів і захистимо від шкідників. Укутаємо, проведемо санітарну обробку, організуємо полив дерев та внесемо добрива.

[/photo_panel]

Компанія надає всі необхідні інструменти, обладнання та спецтехніку. Також можна замовити послуги з прибирання території, вивезення сміття і рослинних залишків. Обрізка дерев восени здійснюється відповідно до технологічних вимог, можемо забезпечити додаткове обслуговування насаджень – підготовку до зими, лікування та проведення профілактики захворювань.

Підрізання дерев восени – пропозиція приватним клієнтам

стрижка дерева

Власники ділянок, дач і приватних будинків часто стикаються з проблемами, пов'язаними з доглядом за насадженнями. В один момент гарні плодоносні дерева перетворюються в затінені густі зарості, починають хворіти, врожаю стає все менше. Попередити проблему або усунути її допоможе обрізка плодових дерев восени. Наша компанія завжди готова надати допомогу і виїхати для порятунку насаджень, як в приватний сектор, так і за місто.

Не варто зволікати з обслуговуванням рослин – недоглянуті насадження можуть стати причиною виникнення аварійних ситуацій. Якщо гілки дуже розрослися, вони можуть заважати лініям електропередач або навіть рвати дроти. У такому випадку обрізка дерев вже стане вимушеним заходом, хоча могла пройти за менш витратних і авральних обставин.

Наші фахівці готові взятися за виконання складних і термінових замовлень. Обрізка дерев восени проводиться із застосуванням сучасних інструментів, спеціальної техніки та обладнання. Відео для ознайомлення з процедурою обрізки можна переглянути на сайті компанії.

Якщо у вас немає часу або бажання займатися осіннім обрізанням – доручіть це заняття професіоналам. Ми виконаємо всі необхідні процедуру в найоптимальніші терміни з повним дотриманням технологічних вимог і правил безпеки. Обрізка плодових дерев дозволить надати кроні рослин привабливої форми. У фотогалереї на нашому сайті ви можете ознайомитися з можливими варіантами обрізки.

Державним установам

обрізка дерева Державним підприємствам

Осінню обрізку дерев у виконанні фахівців компанії «Екосвіт» можуть замовити також районні адміністрації, садочки, школи, лікувальні та оздоровчі заклади. Ми укладаємо договори на постійну співпрацю, а також готові надати разові послуги.

Однією з головних переваг нашої компанії є те, що осіння обрізка плодових дерев проводиться в короткі терміни з повним дотриманням норм безпеки. Це дозволяє запобігти виникненню будь-яких проблем з перевіряючими інстанціями. Можемо надати допомогу в отриманні дозволів від органів місцевого управління, у разі необхідності домовимося з електриками, ЖЕКом і т. д.

Укладаємо договори на комплексне обслуговування насаджень, включаючи послуги з обрізання дерев восени. У разі одноразового замовлення послуги можна дозамовити додаткові процедури, такі як внесення добрив, підготовку до зими.

Догляд за садом

Вартість обрізки плодових дерев восени розраховується індивідуально, в залежності від обсягу виконаної роботи. Погодьтеся, це в рази вигідніше стаціонарних тарифних розцінок, які практикують інші компанії. Якщо обрізка саду восени вимагає залучення автовишки, компанія сама подбає про забезпечення процесу всією необхідною технікою та інвентарем.

стрижка дерева Власникам приватного бізнесу

Власникам приватного бізнесу

Приватні підприємці, власники виробничих підприємств та учасники різних спільнот теж можуть без проблем замовити послуги наших фахівців. Осіння обрізка саду проводиться максимально оперативно та дбайливо.

Беремося за обслуговування декоративних насаджень. Потрібна обрізка туї восени? Зробимо! Телефонуйте та вказуйте свою адресу. Приймаємо замовлення на території всієї України, розглянемо будь-які пропозиції щодо співпраці.

Ми виконуємо свою роботу на совість і з Любов'ю!