Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Обрізати дерева взимку або зимова обрізка саду

Обрізати дерева взимку або зимова обрізка саду

Замовити послугу:

Графік роботи
  • с 8.00 до 20.00
  • Без вихідних
  • і святкових
Оплата
  • Готівка
  • ПриватБанк
  • Безготівкові
 

Зимова обрізка саду – одне зі спірних питань серед садівників. Ризик пошкодження дерева та підвищення його вразливості до низьких температур лякає кожного, хто замислюється про цю процедуру.

Грамотна зимова обрізка плодових дерев – один з основних заходів з ефективного омолодження насаджень. Ми допоможемо провести цю операцію з найменшим ризиком для дерев та готові виїхати на об'єкт відразу після оформлення заявки.

Як окультурити насадження, не завдавши шкоди рослині — це питання, яке хвилює кожного садівника та власника заміської ділянки або дачі.

Оптимальним і правильним рішенням стане проведення обрізки дерев взимку. Але дуже важливо правильно провести процедуру видалення непотрібних гілок і ми Вам в цьому допоможемо. Фахівці компанії «Екосвіт» мають великий досвід у сфері догляду за насадженнями різних видів, що є гарантією ефективного результату і якості роботи.

Що ми можемо зробити для ваших рослин взимку?

[photo_panel background="#f5f5f5" color="#333333" border="none" shadow="5px 5px 5px #E0E0E0" radius="0" photo="/images/stories/obrezat-derevya-zimoj.jpg"]

Видалимо дерево

Обережно приберемо рослину з вашої ділянки, навіть якщо вона загрожує лініям електропередач. Ми несемо повну відповідальність за ваше майно при видаленні дерева.

[/photo_panel]
[photo_panel background="#f5f5f5" color="#333333" border="none" shadow="5px 5px 5px #E0E0E0" radius="0" photo="/media/k2/items/cache/73608782f50eb6af17bb69bdcd662692_L.jpg"]

Обріжемо плодові дерева

Ваш сад - наша турбота. Несемо матеріальну відповідальність за ваші дерева. Безкоштовний виклик фахівця, телефонуйте прямо зараз!

[/photo_panel]
[photo_panel background="#f5f5f5" color="#333333" border="none" shadow="5px 5px 5px #E0E0E0" radius="0" photo="/images/stories/zima-sad.jpg"]

Обслужимо ділянку

Проводимо комплексне обслуговування ділянки: від прибирання снігу до викорчовування дерев важкою технікою. Догляд і лікування рослин.

[/photo_panel]

Якщо обрізка плодових дерев взимку для вас складна наука і ви не бажаєте розбиратися з усіма нюансами, то краще не ризикувати здоров'ям рослин. Зверніться за допомогою до професіоналів, ми готові виїхати на об'єкт за викликом.

стрижка молодого дерева взимку

Обрізати дерева взимку можна навіть при температурі нижче -5°С. З урахуванням регіону та погодних умов, в деяких місцях України цю процедуру можна виконувати у будь-який зимовий місяць, але бажано до середини лютого.

Компанія «Екосвіт» надає послуги із догляду за садом протягом року. Підготуємо насадження до холодів, проведемо зимову обрізку, дотримуючись технологій. Розробимо схему догляду індивідуально для кожного сорту дерев, зокрема для яблунь і абрикос.

Приймаємо замовлення на виконання робіт у Києві та області, розглянемо пропозиції щодо співпраці в інших регіонах країни.

Надаємо техніку, кваліфікований персонал та всі необхідні інструменти, витратні матеріали для швидкої та ефективної зимової обрізки плодових дерев. До того ж, ми можемо розробити та вжити комплекс заходів із догляду за ділянкою протягом року. Телефонуйте, обговоримо деталі!

Обрізка саду взимку - деякі делікатні моменти

Питання про те чи можна робити обрізку дерев взимку викликає спірні судження серед садівників і власників ділянок. Але поспішаємо вас запевнити, що робити це навіть потрібно. Для плодових насаджень обрізка саду взимку – це один з дієвих заходів, спрямованих на омолодження і формування крони.

Крім того, цей захід включає в себе і практичну мету. В умовах нестабільних зим, характерних для України, обрізати дерева взимку рекомендується і в цілях безпеки. Непередбачуване чергування різких відлиг і швидких похолодань сприяє утворенню на гілках льодової кірки. Вона створює велике навантаження на дерево. Довгі пагони і гілки цього не витримують і ламаються, що завдає значної шкоди рослині і може призвести до її загибелі.

Тому на питання про те, а чи можна робити обрізку дерева взимку, професіонали своєї справи відповідають однозначно – звичайно, і навіть потрібно.

подрезка яблони зимой

Обрізка плодових дерев взимку навіть більш безпечна і менш травматична для самих рослин. По-перше, відсутність листя дозволяє краще оцінити ситуацію і прибрати дійсно непотрібні гілки. По-друге, при обрізанні плодових дерев взимку менший ризик заражень рослин, а зрізи швидше заживають, оскільки рослини в цей період впадають в стан спокою, сповільнюється потік соку.

 

Головним фактором у цій справі є вибір оптимальних термінів для проведення робіт. Лише грамотна обрізка дерев взимку у виконанні професіоналів дасть очікуваний результат, і позитивно позначиться на зростанні та плодоношенні саду в майбутньому. Ми готові професійно виконати ці роботи з найменшим ризиком для здоров'я і загального стану насаджень.

Зимова обрізка яблунь, абрикос та інших рослин

Одразу відзначимо, які дерева можна обрізати взимку:

Культура Період Мінімальна середньодобова температура
Яблуні, груші з січня по лютий «-15» °С
Кісточкові культури (слива, вишня, черешня) лютий «-10» °С
Абрикос лютий «-5» °С
Персик початок березня, до початку бутонізації «-5» °С

Важливою умовою є дотримання саме температурного режиму, календарні терміни можуть змінюватися на 1-2 декади через мінливий клімат. Під час обрізання дерев взимку співробітники компанії «Екосвіт» обов'язково враховують особливості насаджень різних видів і підбирають найоптимальнішу технологію та інтенсивність обробки.

Плюсами такого заходу є те, що при морозній погоді спостерігається мінімальне задирання кори і сповільнюється розвиток патогенних мікроорганізмів. Тому і ризик зараження здорового дерева значно зменшується.Після обрізки яблуні взимку, ми обробляємо всі зрізи спеціальним засобом, який можемо привезти з собою. Він не лише сприяє швидкому загоєнню зрізів, але і попереджає обмороження відкритої рани.

Тому обрізка яблунь взимку може стати звичайною і безпечною процедурою, якщо дотримуватися всіх правил і технологій. Якщо ви сумніваєтесь в своїх силах або доцільності дій — можете зателефонувати нам і ми постараємося підказати, як вам краще вчинити.

Обрізка абрикоса взимку вимагає більш щадного температурного режиму. Зазвичай обробка проводиться при середніх температурних показниках не нижче «-5» градусів. Уповільнення потоку соків сприяє значно легшому перенесенню цієї процедури рослиною. До того ж, саме зимовий період вважається найефективнішим для проведення процедур з обрізки абрикоса. При помірному холоді рани швидко затягуються і вже до весни насадження повністю оновлюються, а загоєні місця зрізів не призводять до зараження всієї рослини.

Мешканцям приватних будинків, власникам дач, заміських ділянок та котеджів

стрижка дерева взимку Жителям приватних будинків

Зимова обрізка плодових дерев відрізняється найменшим ризиком виникнення захворювань. Завдяки уповільненим процесам росту, рослина практично не піддається стресу. Зазвичай роботи проводяться за невеликої мінусової температури, коли насадження вже перейшли в фазу спокою. До того ж, рани та порізи швидше заживають, зменшується ризик ураження шкідниками та збудниками хвороб, активність яких теж пригнічена при мінусових температурах.

Але навіть за таких умов обрізка дерев взимку повинна проводитися дуже обережно і належним чином. Фахівці компанії «Екосвіт» зможуть виконати цю процедуру максимально акуратно, дбайливо, дотримуючись оптимальних термінів і технологій.

Ми надаємо послуги як на території приватних володінь у межах міста, так і організовуємо виїзд співробітників на заміську ділянку або дачу. Зимова обрізка яблунь і дерев у виконанні наших фахівців - це мінімум турбот для клієнта. Надамо всю необхідну техніку, матеріали та інструменти, проконсультуємо та забезпечимо комплексне сезонне обслуговування будь-яких насаджень.

Державним підприємствам та установам

стрижка дерева Державним підприємствам

Ми співпрацюємо з різними організаціями, установами та підприємствами будь-якої форми власності. Проведемо обрізку плодових дерев взимку на території лікувальних або оздоровчих закладів. Серед наших клієнтів школи, садочки, лікарні та держ. адміністрації. Забезпечимо комфортні умови співпраці, укладаємо договори на обслуговування насаджень на постійній основі. Передбачена програма лояльності для постійних замовників.

Фахівці компанії «Екосвіт» виконають професійно та швидко усі операції з обрізки дерев взимку. На сайті можна переглянути відео для ознайомлення з процедурою виконання цього виду робіт. У разі необхідності допоможемо з отриманням дозволів, домовимося з електриками та іншими інстанціями. Оплата готівкою або за допомогою безготівкового розрахунку. Ви платите лише за фактично виконанані роботи з обрізки плодових дерев взимку та додаткові послуги.

Власникам приватного бізнесу

стрижка дерева Власникам приватного бізнесу

Приватні підприємці, зацікавлені в зимовій обрізці плодових дерев, теж можуть звернутися за допомогою в нашу компанію. Додатково можемо запропонувати прибирання і вивезення рослинних залишків, а також комплексний догляд за насадженнями протягом сезону або року.

Візьмемося за роботу в будь-якому обсязі, реалізуємо складні та нестандартні проекти. Вам відмовили в інших компаніях або неякісно виконали зимову обрізку дерев? Терміново телефонуйте, ми готові до оперативного виїзду на об'єкт, щоб вжити всіх необхідних заходів для виправлення ситуації.

 

Ми не просто проводимо обрізку садів взимку, але і підбираємо найоптимальніші терміни для проведення робіт. Якісно і безпечно видалимо непотрібні або аварійні гілки, сформуємо крону і омолодимо дерева. Працюємо як з молодими, так і зі старими насадженнями. Забезпечимо процес всім необхідним, включаючи спецтехніку – автовишку, машину або трактор для вивезення рослинних залишків та сміття.Приберемо і окультуримо територію, проведемо зимову обрізку яблунь або інших садових насаджень швидко і грамотно. Можемо забезпечити професійний догляд за всією ділянкою протягом усього року. Телефонуйте, узгодимо деталі та умови співпраці.