Наша адреса:
Київ, Бастіонна 13, оф. 50

Створення альпінаріїв та рокаріїв на вашій ділянці або дачі

Створення альпінаріїв та рокаріїв на вашій ділянці або дачі

Замовити послугу:

Графік роботи
 • с 8.00 до 20.00
 • Без вихідних
 • і святкових
Оплата
 • Готівка
 • ПриватБанк
 • Безготівкові
 

Компанія «Екосвіт» займається створенням альпінаріїв та рокаріїв, а також інших ландшафтних композицій з нуля на ділянках будь-якого розміру. Розробка та будівництво об'єкта, забезпечення потрібним матеріалом, організація його підвезення і подальше прибирання території - ми візьмемо на себе вирішення всіх питань. Окремо завжди можна замовити обслуговування композиції і догляд за ділянкою.

У компетенції фірми забезпечити спеціальну техніку, якщо в ній виникне необхідність при влаштуванні альпінарію. Ми приймемо замовлення на роботу в будь-якому місті України, включаючи Ірпінь та Київ. Подробиці щодо співпраці та замовлення додаткових послуг за окрему плату обговорюються індивідуально.

Облаштований нами альпінарій або інший вид кам'янистого саду ефектно прикрасить ділянку і підкреслить естетику ландшафту. Ми побудуємо їх в саду, на подвір'ї або зоні відпочинку.

Дивитися фотогалерею на цій сторінці

Різниця між типами кам'янистих садів

Поєднання кам'яній і зелених рослин

Приймаючи замовлення на спорудження рокариев або альпінаріїв, наші фахівці завжди готові забезпечити детальну консультацію. Такий підхід забезпечує виключення плутанини і допомагає визначитися з оптимальним варіантом. До речі, обидві композиції відносяться до типу кам'янистих садів, хоча мають деякі принципові відмінності.

Альпінарії представляють собою височину, імітацію гірського рельєфу. Основними складовими є грунтова насип, камені і яскраві почвопокривні рослини, хоча їх може навіть і не бути.

Облаштування рокария має на увазі відсутність грунтового насипу. Ця композиція уособлює собою образ високогірних долин. На вигляд - це рівний майданчик з камінням, гравієм і рослинами. Часто використовуються матеріали різних кольорів, що дозволяє створити більш барвисту картину. Каменів для його облаштування потрібно менше, ніж на спорудження гірки. Вільний простір між валунами засипається галькою.

Влаштовуються кам'янисті сади на похилих пагорбах або схилах, якщо такі є на ділянці. При необхідності вони створюються штучно, якщо дозволяють розміри володінь. Ми можемо спорудити також плоский рокарій. Він займає менше місця і виглядає не менш ефектно. Великі валуни і камені вкопуються в грунт, щоб забезпечити стильову відповідність обраної композиції.

Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Підбір матеріалів для живописних композицій

Вибираючи декоративні насадження, в першу чергу, звертають увагу на їх висоту. Рослини для альпінарію краще вибирати низькорослі, почвопокривні, ефектно виглядають квітучі їх види:

Як виглядати разом каміння і квіти

 • айва японська,
 • барвінок,
 • різні види ломикаменю,
 • фіалки,
 • ялівець,
 • мініатюрний барбарис,
 • спірея,
 • кизильник,
 • карликові види хвойних повільно зростаючих дерев - туя, ялина і багато ін.

Ми забезпечимо великий вибір відповідних для Київської області або іншого регіону, декоративних насаджень. Клієнт завжди може взяти участь в підборі рослинності і висловити побажання.

Для облаштування рокария на дачі вибір рослинності практично необмежений. Багато видів можна вибрати з тих, що призначені для посадки на кам'янистій гірці.

Ми допоможемо швидко та з найменшими клопотами для клієнта спорудити рокарії або гірки-альпінарії. Вибір місця і підготовка ділянки, безпосереднє будівництво і подальше прибирання, а також догляд за композиціями - все це входить в наші послуги. Узгодження бюджету і оплата за додаткові роботи відбувається з кожним клієнтом індивідуально.

Робочі фото